Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az elsős gimis fiaddal egy...

Ha az elsős gimis fiaddal egy végzős lány lenne együtt, mi lenne a véleményed?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány.

Régebb óta ismerjük egymást, a szüleink jóban is vannak és hát az apukája ma ránk nyitott...

Mikor már kísért ki, nem volt otthon, de nagyon kellemetlen volt.

Eddig nem volt nyilvános a kapcsolatunk, találkozgattunk, eljártunk moziba, meg ilyenek, de mások előtt nem látszott, hogy van köztünk valami. Viszont a fiú szeretné, ha mások is tudnák.


2015. okt. 12. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Tehát a fiú 5ikes, te meg 12ikes vagy?

Ez picit pedofília szagú nekem, ne haragudj de én nem tudom, miért jó ez neked.

2015. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
80%
Tekintve hogy férfi vagyok, egy ügyes vagy fiam, volna minden. Persze ez pár év eltolással előre (mind két fél részéről) már kevésbé férne le a torkomon, bár végtére is liberális felfogású vagyok. (Tegyük hozzá nincs fiam, és egy ideig még biztos nem is lesz.)
2015. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
98%
#1es az elsős gimis alatt általában 9dikest értenek.
2015. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miért lenne 5.-es?

9.-es, 15 éves, én 17 vagyok (májusban leszek 18).

2015. okt. 12. 19:38
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Elsős gimis srác max 16 lehet, de általában inkább 15, egy végzős lány meg kb. 18. :D Tudhat valamit a srác, bár én szerintem rád nézve elég ciki, hogy egy elsőssel vagy együtt. A lány oszt.társaid nem cukkolnak vele? Elvégre lenne alapja. :D
2015. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Oh elnézést, én sose hallottam még ezt a kifejezést.

Az nem olyan vészes korkülönbség. Szerintem senkit nem érdekel.

2015. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Én ezt mindig is cikinek gondoltam ennek ellenére gyakori dolog volt hogy a felsőbb éves penészvirágok rárepültek a gólyákra hogy legyen végre aki alájuk rakja.
2015. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
én apaként örülnék ha a fiam egy kifejlett, fiatal nőt annyira megfogott, hogy jár vele, és le is fkeszenek... meg gondolom srácnak kb első komolyabb kapcsolat, le is esne a nagy kő a szívemről, hogy azért mégiscsak a lányokat szereti :D ha az anyja nyitottvolna be az inkább gáz lenne, hogy jujj mit művelsz az ő kicsi fiacskájával, de így nem az... de a szülőknek is lassan illene megmondani, hogy mi a helyzet... ha mondjuk már tart pár hónapja a kapcsolat...
2015. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Totárp válasza:
93%
Talán előnyösebb ha a fiú idősebb,de ezzel sincs semmi baj! ;) Ha a fiam lenne csupán egy alapos dícséretet kapna és ezt szerintem minden apa így gondolja. :) Bár még nincs gyerekem :/
2015. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Azt mondanám, hogy ügyes vagy fiam, büszke vagyok rád.Adj a puncijának, ami a csövön kifér.
2015. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!