Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotoknak csak gazdag...

Ha a lányotoknak csak gazdag barátai lennének, beleszólnátok a dologba?

Figyelt kérdés

16 éves kora óta csak olyannal volt párkapcsolatban, akik tehetősek.

Ajándékokat vettek neki, a legjobb helyekre járt velük, együtt mentek külföldre, elhalmozták mindennel.

Mondanátok a lánynak erre valamit, vagy örülnétek a boldogságának?

Nem buta a lány amúgy, jelenleg külföldön egyetemista.


2015. okt. 13. 12:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Mégis mit?

"Kislányom, most már ebből elég legyen, ideje lenne ha összejönnél egy ágrólszakadtal!"? :D

2015. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szerintem akkora nagy szakadék nem lehet egy ilyen kapcsolatban, mert ha lenne akkor a lány képtelen lenne pl a fiu barátaival egyedül tartani az irányt. Mondom azt, hogy míg az ö szintjén a barátnök max new yorkerbe mennek vásárolni, addig a fiu barátai körében a lányok Hilfiger vagy még drágább boltokba. Ok, hogy a fiu elhalmozza, de a lány akkor soha nem találkozik egyedül a fiu barátaival, vagy is az ö barátai soha nem lesznek?


Ha a lányomnak 1-2 ilyen kapcsolata lenne, akkor ez van, de ha folyamatosan cserélgeti a kapcsolatait és mindig az a végkimenetel, hogy nála sokkal pénzesebb pasikkal, akkor azért szolnék. Habár szerencsére nálunk eleve a lányim még kicsik, és mostmég a elég jó anyagiakkal rendelkezünk, ha így marad akkor nem lesz gond neki tiniként sem.

2015. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem erdekelne csak maga azna tudoat hogy a lányom igenis egy érdek ember hisz csak az ilyen pasit keresi.

Ezzel csak egy a gond az hogy o gazdag az egy dolog de nem te vagy a gazdag.

Ugyanis ha hazasagra kerülne a sor nes utanna valasal valoszinu nem orokllolnes a gazdagságot meg a gyerek utan sen hisz Nélküled o mar gazdag volt.



A masik dolog pedig az hogy aki gazdag nem biztos hogy komolyan ia gondolja veled ugyanis penzel sok mindent elerhet egy ember.



Es a boldogság nem is a gazdagság adja mert attol hogy tehetős lehet egy egoista pasi is amior neked szavad nen lehet!!!


Sot alltalaban a gazdag pasik nem is butak😆 ok mindig eloted járnak 2lepesel tehat eszre veszik hogy neked mi a szandekod.


Gondolom az elozo gazdag kapcsolataidat sem te vetettel veget hanem ők! Na ez a nem mindegy latod!

2015. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább örülnék a helyedben, hogy nem egy 2szobás zártkerti ingatlanban nyomorogva szüli a 3. Gyerekét a csóró 3 műszakban güriző félcigány pasijának, mint az én húgom...
2015. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Én azért megmondanám az első ilyen kapcsolatánál, hogy ajándékot lehetőleg ne fogadjon el addig, amíg teljesen nem fordul komolyra a dolog (tehát akkor, ha már felmerül az összeköltözés)... egyrészt nem illik max. két hónap után elfogadni szerintem luxustelefont, ékszert, másrészt meg óvatosságból, mert van csomó gazdag pali, aki ezért úgy gondolja, a lány az adósa, még ha nem is így van.


Ha már tényleg komoly a kapcsolat, akkor nem szólnék bele... max. akkor, ha azt látnám, hogy a lányom szándékosan fürkészné, ki gazdag, és úgy vetné rá magát... mert azért nem mindegy, hogy összejött egy olyan pasival, aki történetesen gazdag, vagy ha nem a pasi személyisége az elsődleges, hanem hogy milyen karórája, autója van.

2015. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, minden kapcsolatomnak én vetettem véget eddig.
2015. okt. 13. 13:01
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nos, ha tudatosan csak pénzes pasikra vadászol, akkor egyszerűen qrva vagy. Szerinted minden pasi annyira hülye, hogy nem lát át rajtad?
2015. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az 5-sel.

Ha direkt gazdag pasikat szúr ki magának, akkor annak nem örülnék, hiszen nem ennek kéne a fő szempontnak lennie.

Annak sem örülnék, ha azért járnak gazdagokkal, hogy azok ajándékokat vegyenek neki.

Amíg ilyen fiatal, 16 éves, addig nem is engedtem volna, hogy drága ajándékokat elfogadjon.

Nyilván egy külföldön élő egyetemista életébe már nem lehet így beleszólni.

Nekem nagyon rossz érzés lenne, ha arra kéne gondolnom, hogy a lányom drága ajándékokért szexel gazdag pasikkal.

2015. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

"Nem buta a lány amúgy, jelenleg külföldön egyetemista."


Annyira tudtam, hogy a kérdező a lány :D Csak a kérdező hamarabb leírta, lassú voltam :-(


Kérdező, lehet, hogy luxus életed van, de nem biztos, hogy ez egyenlő lesz a boldogsággal is. Majd kiderül...

2015. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

16 évesen, tehát kiskorúan már MÁS FÉRFIAK külföldi nyaralásokkal, drága holmikkal kényeztetik, és ezt a szülei hagyják - gyakorlatilag engedik, hogy lány elk_rvuljon.


A lánynak pedig mekkora önbecsülése lehet, hogy ilyenekkel hagyja lekenyerezni magát? K_rvát csinál magából. Kíváncsi vagyok, hogy a drága cuccokból mennyit adott vissza a kitartó csávónak, amikor vége lett a kapcsolatnak? Gondolom, semmit.

Ráadásul, ha több ilyen és csak ilyen kapcsolata volt, akkor akár Dubajba is mehetne, ott legalább többet fizetnek. Javasolnám neki megfontolásra a dolgot.

2015. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!