Helyesen cselekednék?

Figyelt kérdés
Ott tartok, hogy a fizetésemet le kell vennem teljes egészében a számlámról mert ha rajta hagyom, anyám hozzá nyúl. Oké, leveszem, megoldom. Havonta 8 ezret haza adok E utalványt, igazából nem is nagyon vagyok itthon mert sokszor másik városba járok helyettesíteni és olyankor barátomnál alszom. Van egy kibontatlan E utalványom, 15 ezer..elraktam mert csak most fogyott el a másik és Én ebből veszem a kajámat. Nem találom. Sehol. itthon hagytam. Egypár héttel ezelőtt pont mondtam barátomnak, hogy anyu pakolászott a szobámban és tuti észrevette a "játékaimat". röhögtünk rajta, de akkor fel sem tűnt, hogy én odaraktam az utalványomat is, csak most, hogy eltűnt. Kutassam át este a táskáját szerintetek és ha ott lesz , mert az előlapon rajta a nevem, akkor vonjam felelősségre, hogy mit képzel?
2015. okt. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hangzavarral kezd el keresni, s amikor bemegy mondd el mit keresel, akkor meglátod mit reagál, én kutatni nem kutatnék a táskájában. Nem lehet, hogy máshová tette pakolászás közben?
2015. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem korrekt, hogy szó nélkül elvette, de ha te nekiállsz átkutatni a táskáját, hát.. Megkérdezném, hogy nem-e amikor pakolt eltette máshova, mert nem találom.

Igazából ez nem volt kérdés, de a havi 8 ezer forint igen csekély összeg, ha csak azzal szállsz be.

2015. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy nem látta-e, de azt mondta, hogy nem. Igazából meg se nagyon hatotta, ezért fura. Én meg 99,8 % ban biztos vagyok benne, hogy oda tettem! Mindig oda teszem!
2015. okt. 19. 15:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Csekély? havi 3 napot vagyok itthon. Semmibe nem kerülök Nekik!
2015. okt. 19. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tud anyukád hozzányúlni a számládhoz?

Menj be a bankba, és oldd meg, hogy csak Te férj a számládhoz, vagy nyiss újat, és utaltasd oda. Nem is értem ezt...


Havi 8 ezer tényleg nem sok. Akkor sem, ha 3 napot vagy otthon. Vagy a kaját, ruhát, közlekedést stb, magadnak állod? Mert ha csak a rezsibe kell beszállnod, minden mást fedezel magadnak, akkor szerintem adj haza 12-t, és kész.


Az utalványok meg készpénz pedig mindig legyen ezentúl veled, vagy elzárva.


És kezdj el gondolkodni a külön költözésen :)

2015. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"szerintem adj haza 12-t, és kész" Milyen jogon szoltok ebbe bele?

Mindegy. Szerintem ha meg tudod oldani, hogy tuti senki se vegye eszre, hogy anyukad cuccai kozt keresed az utalvanyt, tedd meg. (Velem is tortent hasonlo, nekem anno nem volt eleg merszem megkeresni a penzem.) Ha megtalnam, nem szolnek neki, mivel o biztos nem kerdezi meg tolem, hol van, akkor kiderulne, hogyellopta.

2015. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!