Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezen az oldalon miért veszi...

Ezen az oldalon miért veszi mindenki teljesen alapvetőnek, hogy ha egy 15 fölötti gyereknek a tiszta ruhán és vajaskenyéren kívül bármi igénye van, akkor azért igenis dolgozzon meg?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a nagyon szörnyű anyagi körülmények között élőkről beszélek, hanem az átlagról. Ha ezen az oldalon egy tini meg meri említeni, hogy elmegy moziba, kínaiba, bárhova, akkor a válaszadók rögtön lehordják, meg elküldik gyárba négyszázas órabérért. Tényleg nem értem.
2015. okt. 20. 17:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy teszed fel a kérdést. Ha azt írod ki, hogy ezek a mai nyafogós tinédzserek hogy gondolják ezt, akkor majd olyan embereket fog vonzani a kérdésed, akik erre válaszolnak szívesen. Ha meg úgy, ahogy kiírtad, itt a többség veled fog egyetérteni. Ennyin múlik.
2015. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Pl én nem gondolom így. De ha olyan a dolog, akkor azért na. Amúgy is 15 az még gyerek. 1 2 év múlva, már érthető lenne
2020. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!