Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egy koncertre. Ami így még nem is hangzik annyira extrém kérésnek, viszont a koncert Szolnokon lenne én meg érdi vagyok. Szolnokig egyedül mennék vonattal viszont ott az állomáson találkoznék az egyik barátommal és vele mennék a koncertre is. Mivel nem akarja, hogy kint az állomáson meg kelljen várnom a vonatot, így felajánlotta, hogy aludjak nála és majd másnap haza megyek, különben se mászkáljak éjjel egy koncert után fáradtan egyedül sehol, szerinte.Anyuék nem ismerik. A srác 16 éves én 14. És nem, nem akarok lefeküdni vele, ne írja senki légyszi ezt, hogy csak ezért mennék, a koncert miatt mennék főleg, meg, hogy találkozhassak vele, mert már régen láttam. Ti elengednétek a lányotokat, ha igen miért, ha nem miért? Köszi a normális válaszokat.

2015. okt. 20. 21:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednem. Nem a szex miatt, hanem azert, mert 14evesen kicsi vagy meg egy koncerthez.
2015. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem engedném el.

1, Túl nagy a távolság és szerintem 14 évesen ne vonatozzon ilyen messzire. Ha mondjuk 2-3 évvel idősebb lenne akkor már meggondolnám.

2,nem ismerem a fiút és ez jobban aggasztana nem csak a szex része hanem hogy nem tudom milyen,milyenek a szülei.

Szóval rövid válasz NEM

21/L

2015. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg túl fiatal vagy még ehhez. Nem a koncerthez mert az nem kor függő, hanem nagy a távolság, a fiú meg valljuk be dugni akar.
2015. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
Így semmiképp. Egy ismeretlen csávónál aludni? Te egyáltalán mennyire ismered? Mert lehet hogy téged a koncert érdekel, őt meg az hogy megdöntsön téged. Ne legyél naiv.
2015. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

nem.

1. fiatal vagy még nagyon

2.Szolnok nem túl veszélytelen hely(mellette élek)

3. olyan emberhez nem engednélek, akit nem ismerek

4. a koncertek nem veszélytelenek, főleg nem egy gyereknek

5. ha bármi baj lenne, nem tudnék azonnal érted menni, mire odaérek bármi történhet

egy szóval: NEM

2015. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

NEM. Az okokat már leírták előttem.


A srácot honnan ismered? Láttad már egyáltalán élőben vagy csak a netről ismered?

2015. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2015. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem. Egy nyolcadikos lánynak nem kell még másik városban aludni ismeretlen srácoknál.
2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Ismerem a srácot, találkoztunk már. És nem csak vele mennék a koncertre, hanem egy baráttal is, aki 22 és kb születésem óta ismerem és ő is jönne a koncertre, csak nála nem tudnék aludni.

A srác akinél aludtam, úgy gondolta h külön szobában, és alapban is szülei is otthon lennének, nehogy félreértés vagy baj legyen belőle. Mert ő meg mondta h tényleg nem a szexet akarja, csak nem akarja, hogy éjjel egyedül kelljen haza mennem.

2015. okt. 20. 22:11
 10/46 anonim ***** válasza:
77%

Semmiképp sem engedném. Előttem már leírták az okokat.

19L

2015. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!