Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy mindjárt 17 vagyok és anyám nem engedi meg hogy a barátnőmmel aludjak?

Figyelt kérdés
Azt mondja nagyon fiatal vagyok még ehhez... barátnőm 16, lassan 4 hónapja vagyunk együtt. De ez nagyon égő ezt rajtunk kívül megtudná más kiröhögne

2015. okt. 21. 22:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem normális, és én nem röhögnélek ki.
2015. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
28%

Nem lehet, hogy a lanyt "félti"?


O hany evesen szült téged? ( ha mem vagyok tul indiszkret)

2015. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2015. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
54%

3 hónap után együtt aludtunk barátommal. Első kapcsolat mindkettőnknek, 16 évesek voltunk. Fél hónapra rá feküdtünk le. Immár 2,5 éve együtt vagyunk. Nekünk szüleink szinte egyből megengedték. Ti tudjátok, milyen szinten van a kapcsolatotok. Nem a szülők.

19L

2015. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nem a lányt félti engem félt. De már nagyon elegem van nagyon kész vagyok, úgy ég a pofám barátnőm előtt. Az ő szülei megengedik pedig a lányt szokták félteni nem a fiút. Ez milyen már
2015. okt. 21. 22:22
 6/63 anonim ***** válasza:
26%

Tök égő...Cseréld le a szüleidet a lányéval.

Amúgy, ha a lány szülei engedik, nem is kell "aludni" ott. Elintézitek , aztán mehetsz haza anyáékhoz.

2015. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
24%

Képzeljétek írtam egy vâlaszt küldeni akartam de pobt lejárt a gép úgyhogy ujván irom a vâlaszt a telónról:


. Nem. 17 éves vagy 1 êvet kibírsz és nem szolhat bele anyád a dolgaidba

2015. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
75%
De téged mitől félt? :D
2015. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem normális, de egy szint után már nem lesz az. Próbáld meg, hogy a barátnődet többször viszed el hozzátok, ismerjék meg a szüleid. Esetleg a szüleit is ismerjék meg. Mi amikor összejöttünk a barátom 21 volt és az anyukája állandóan hívogatta, hogy hol van, mikor megy haza, ne késsen. 21!!!! Nem 16-17. Hát, érdekes volt, de túléltük, bemutatott a szüleinek, megkedveltek és most leszünk 5 éve együtt, abból 2 éve együtt élünk.

Nem ciki amúgy ha valaki félti a gyerekét és nem vagytok semmiről lemaradva, sőt. A lány nem aludhat esetleg nálatok? Ha nem, akkor türelem.. fel fogja adni anyukád is előbb-utóbb. :)

2015. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, szerintem egyáltalán nem normális dolog... bár én biztosan nem téged röhögnélek ki anyád miatt, ez rá nézve égő, nem rád.
2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!