Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Barátnőmmel tegnap feküdtünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerhun_XXX kérdése:

A Barátnőmmel tegnap feküdtünk le! Nem tudtam sajnos megnezni hogy szüz volt e még de azt mondta hogyaz. Amikor megtörtént épp hogy csak vérzett nagyon minimálisan. Ez normális? Lehet hogy mégsem volt már akkor szüz?

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtünk le! Az ölemben ült velem szembe és próbálta magának lassan lassan becsusztatni 2-szer próbalkoztunknkét kolonbozo idopontban de elsore nem merte mert félt hogy vérezninfog nagyon egy picit épp hogy csal bement akkor is es egy picit ve3rzett de es egy picit tagult isnaz elsönél aztan a masodiknal amikor eljott hogy nah most akarjan akkor az elején az a pici ugy ahogy könnyen bement de aztán éleztem hogy valami visszatart amikornelkezdwtt minnél jobban lassan lassan beleülni egy jo ideig probalkoztunk es egyre konyobben ment be amig aztmondta hogy " átszakadt" ereztem hogybegy picit meglazult ott bent es akkornmar. Kivetette hogy megnezinmennyire vérzik de esküszöm éppen hogy vértett semmi extrán nem vérzett alig vérzett aztan amikor betette magának nem akart annyira becsusszani es adott ki hangokat isnhogy faj neki de egyre jobban beleült és én is segitettem neki.

Aztán amikor már kezdett gyorsabban fel le pattogni és kérdezte hogy élvezem e akkor kezdtem érezni hogy nah most fogok elmenni...

Gyorsan kivettem a kezébe vette és elkezdett vele játszani amig el nem mentem..... Ugy szereettem volna ha o is elélvez de sajnos rohannunk kellet pont utanna hogy megtortent és büntudatom van hogy csak én s ö nem élvezett el hiszem ez volt sz első mintkettönknek azt hiszem.

Vajom fog emlékezni rám örökre? Még igy is hogy nem volt orgazmusa az első szeretkezésnél?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. júl. 25. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1: De igen, a leirasod alapjan szuz volt.

2: Tanulj meg irni

3: Ja, egy darabig emlekezni fog rad, bar nem ertem, nem is latjatok egymast tobbet, Ennyi volt?

2015. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
próbólgassátok még majd jó lesz egyszer neki is
2015. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Interferencia ***** válasza:
100%
Te jó ég, hány éves vagy?
2015. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
attyaég ez a halandzsa... Mintha egy részeg pók mászott volna át a monitoron.
2015. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja szűz volt és még vérzett is, mindegy mennyire, akkor miért hiszed azt, hogy hazudott?? Mégis hogy gondoltad, hogy nem tudtad megvizsgálni??!! Be akartál nézni és megkeresni a szűzhártyáját?? Mellesleg, lehet, hogy már rég nincs neki, de attól még előtted nem szexelt senkivel...ezt jelenti, ha valaki szűz. Ráadásul nem is mindenki vérzik, nem is mindenkinek fáj! Mit vártál, hogy patakzik a vér!!?? Nem értem, tényleg, hány évesek vagytok..?? Hihetetlen, hogy mennyi eszetlen ember van...
2015. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek aki ezt megérti, annak milyen nyelvvizsga jár? :D
2015. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Mef keledt volna kosdtolni a szüszhartyáját csak akor lehedt mekkülombosztetni hogy szüz vagy nem-e.
2015. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

miért is fontos hogy szűz volt-e? azért hogy feküdj le vele hogy tudd hogy ő már szexelt-e vagy sem? attól jobb lesz ha tudod, hogy a: igen, szűz - ugyanolyan tapasztalatlan mint te, tehát mindketten kínosan érzitek magatokat; b: nem szűz: tudod hogy ő már szexelt és tapasztalt(abb) mintte, tehát szoronghatsz emiatt is.

Kérdem én: biztos hogy jobb tudni hogy szűz volt-e vagy sem?? remélem a cálasz egyértelmű!!!

2015. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nah. Kerdeseteket megvalaszolom!

18 éves vagyok baratnom 17. Azért kerdeztem mind ezt mert én ugy akartam az. Elsőt hogy a lány, életem szerelme is az legyen hogy mi legyünknegymasnak az elsők! De azt mondta szüz volt... És mostmár hiszek neki

2015. júl. 26. 08:51
 10/12 KJUsul ***** válasza:
100%

Ej de szomorú világ, ahol egy 18 éves fiú ilyen primitív! Hát még a lány, aki egy ilyennel összeadja magát....


Elképzelem, hogy ezek lesznek a jövő bírói, igazgatói, képviselői, miniszterei, hivatal vezetői és máris elmegy a kedvem attól, hogy megéljem azt a kort, amikor a primitívség győzedelmeskedik... és aztán ezeknek még gyerekük is lesz, akik még náluk is primitívebbek lesznek.... mint mondjak, ilyenkor örülök, hogy nincs gyerekem, akinek majd szenvedni kell az uralmuk alatt...

2015. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!