Mire szamithatok? (sos! )

Figyelt kérdés

Egyre tobbszor veszekednek anyuek es erzem (bar ne igy lenne),hogy ha ez nem valltozik akkor ebbol valas lesz..Na mar most en nagyon nagyon szeretem anyut is meg aput is es ha csak meghallom azt a szot,hogy valas egybol befordulok es sirni kezdek...Ha esetleg megis bekovetkezik az a nap(bar ne igy lenne!!)tudom,hogy nagyon ki fogk bukni..hogy veszeljem at?Elvalt szulok gyerekei,ti hogy veszeltetek at ezt az egeszet?Hogy fogadjam el ha megis bekovetkezik?Valamint mire szamithatok?

15/l



2015. okt. 26. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es itt most nem olyan elvalt szulok gyerekei valaszara varok,akik nagyon orultek amikor elment az apa..
2015. okt. 26. 11:48
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Most jó? Jó nézni és hallgatni, ahogy veszekednek? Inkább tartanád őket egy ilyet kapcsolatban a saját önzésed miatt, mint hogy boldognak és nyugodtnak lásd őket külön-külön? 15 vagy de ideje szembenézned azzal, hogy a világ nem körülötted forog. Ők egy romboló, negatív kapcsolatban szenvednek. Te szívesen élnéd le az életed ilyen hangulatban valaki mellett, akivel nem érzed jól magad?
2015. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

annyi idős voltam mint te amikor nálunk szétment a család, elég durva volt...nem írom le a pontos körülményeket, de nem csak lelkileg volt durva hanem fizikailag is...szerencsére nem mi kaptunk hanem ami kb törhető volt...igazából ez volt a vége, ekkor telt be a pohár...mi 4-en vagyunk testvérek, 3 tesóm anyámmal ment, én apámmal maradtam, hogy ne maradjon egyedül, de végül én szívtam meg és én maradtam egyedül...már előtte is elég rosszul álltam lelkileg...

Én a tanulásba és a munkába temetkeztem, minden időmet a programozással és játékkal töltöttem...eltereltem a figyelmem a problémákról...sajnos ez nem olyan volt, hogy rendbe hozható...annyira eltávolodtak egymástól, hogy már nem sok esély volt...


egyik szülő pártjára sem szabad állni...nálunk például az egész családtól azt hallgattam, hogy apám így, anyám úgy, mindenki mondott mindent...ne menj bele ezekbe a dolgokba, mert csak magukkal rántanak a szitkozódások...


remélhetőleg csak annyi lesz a változás, hogy külön lesznek a szülők...tehát nem élnek együtt, de mind2 támogat és szeret...

nálunk az elején volt a családi ilyen olyan hülye duma (nagyszülők, dédszülők...) aztán azoknak vége lett szerencsére...

amióta vége azóta a karácsony baromi feszült, legalábbis bennem az...gyorsan túl akarok rajta lenni és menekülni...4-en testvérek + apám együtt vagyunk, anyám meg csak elhozza a tesóimat és megy is...meg értük jön, de ennyi...

vannak dolgok amik idővel jobbak lesznek, de nálunk mondjuk elég mérges volt a helyzet...

lehet nálatok békés szakítás lesz és nem lesz annyira durva mint nálunk...


és még a szakítás sem biztos...vitáznak, de lehet egyikük sem gondolja komolyan a válást...


min szoktak veszekedni? mennyire hevesen? és mióta tart?


22F

2015. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Én jól viseltem, de én nem felelek meg a kritériumodnak, mert nekem felszabadulás volt mikor az alkoholista végre eltakarodott.
2015. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A veszekedesek pontos okait nem igazan tudom,mert apu kulfoldon dolgozik es telefonon szoktak vitazni,de amikor haza jon az apu akkor mintha mi sem tortent volna..ez mit jelent?Nem gondoljak akkor komolyan?
2015. okt. 26. 12:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb.fel eve tart es nem folyamatosan hanem pl.2-3-4 hetente..es hat nem tul hevesen de nem is kicsit..a ketto kozott
2015. okt. 26. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:

lehet csak feszültek a távolság miatt, szerintem a leírtak alapján nem néz ki válásnak...


22F

2015. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valamelyik szülődnek van valamilyen magán baja, amit nem emészt meg könnyen?

Vagy valamelyiküknek van egy nagy próbatétel az életében?

Emiatt is be tudnak feszülni az emberek.

2015. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat apu kulfoldon dolgozik es brutal modon hiamyzunk neki,anyunak meg ebbol adodoan ugye a haztartast vinni,az ocsemmel foglalkozni,es hat nem vagyunk a toppon anyagilag es van tartozasunk...ezek lehetnek?
2015. okt. 26. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy tényleg van probléma...lehet csak a távolság a gond amit bevállaltak, de ettől még feszültek miatta, mert hiányoznak egymásnak, meg gondolom ti is hiányoztok a tesóddal neki...

de lehet az anyagi háttér is...

2015. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!