Mire szamithatok? (sos! )

Figyelt kérdés

Egyre tobbszor veszekednek anyuek es erzem (bar ne igy lenne),hogy ha ez nem valltozik akkor ebbol valas lesz..Na mar most en nagyon nagyon szeretem anyut is meg aput is es ha csak meghallom azt a szot,hogy valas egybol befordulok es sirni kezdek...Ha esetleg megis bekovetkezik az a nap(bar ne igy lenne!!)tudom,hogy nagyon ki fogk bukni..hogy veszeljem at?Elvalt szulok gyerekei,ti hogy veszeltetek at ezt az egeszet?Hogy fogadjam el ha megis bekovetkezik?Valamint mire szamithatok?

15/l



2015. okt. 26. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is voltak hasonló helyzetben. Apu vidéken dolgozott (1-3 hét) pár napra jött haza, és kezdődött előröl. (Kb 13-15 évesek lehettünk )

A rövid távú megoldás az volt, hogy mire anyu hazajött, húgival tipp-toppra takarítottuk a lakást (általában csütörtökön). Elmosogattunk, amit kellet (érdekes a mosás csak most jut eszembe akkor nem csináltuk, mert eszünkbe sem jutott), néha vacsi is készült. Ez jó pár hónapra rendezte az indulatokat. Aztán attól maradt abba, hogy eszetlen letolást kaptunk, hogy mit keres a sok nedves edény az edényszárítón. (ma már tudom, hogy hiba volt, de abban a helyzetben ez volt a reakció).

Egy ilyen helyzet sajnos rengeteg indulattal jár. Ha a szüleid tudják jól kezelni, akkor pár kiabálással túl vannak rajta. 48F

2015. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!