Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti vennétek a gyereknek...

Szülők ti vennétek a gyereknek ilyen cipőt? Ez a menő cipő.

Figyelt kérdés

Mit szólnál hozzá, ha kérne ilyet?


[link]



2015. okt. 26. 16:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2015. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert menő, azért nem.

De ha utánaolvasok, és azt látom, hogy igen, megéri az árát, mert tartós, és nem csak 1 évig hordja a gyerek, akkor megvenném.

Az meg hogy piros, vagy más élénk színű...hát, a gyereket fogják csúfolni benne, nem engem, úgyhogy ha ilyet akar, vállalja a következményeket is.

2015. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46%

Hát azért, mert menő cipő még nem (annak ellenére, hogy az ára viszonylag magasan van pozicionálva még nem tűnik jó cipőnek).


Amúgy a gyerek 6 éves, 15 ezerért vettünk neki ma egy 31-es elephant cipőt.

2015. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

Hát lehet, hogy menő, de a legtöbb családban nincs ennyi pénz egy cipőre. A szülők marha sokat dolgoznak azért, hogy a rezsi be legyen fizetve meg ilyen unalmas és nem menő dolgokra költenek. Persze az ember szeretne megadni a lehetőségekhez mérten mindent a gyerekének, de azért van egy határ.

Persze ahol van lóvé, ott biztos nem gond egy-egy ilyen. De ahol nincs, ott meg kell értenie a gyereknek is.

Az extrém szélsőségektől eltekintve nem szólok bele, szóval ha ilyen cipőt akar és talál olcsóbbat, akkor legyen. Nekem mondjuk nem tetszik, de nem én viselem.

2015. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

ugyan nem vagyok szülő, de padlót fogtam mikor az árát megláttam. ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor is megvárnám amíg leárazás lenne, mert én 40 ezerért biztos nem vennék cipőt

(a legrdágább amit vettem az is "csak" 10E volt, de azt meg muszáj volt, mert kellett egy jó minőségű kényelmes cipő a munkahelyemre amiben tudok szaladgálni ha úgy van és nem törik ki a lábam). ráadásul azt se tudjuk, milyen a gyerek. hány éves, jól tanul-e, vagy egyáltalán mire kell neki egy ilyen cipő

2015. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Én az ára miatt nem vennék ilyet, mert ne adok ki ennyi pénzt gyereknek cipőre.
2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nincs vele gond. Ha neki ez tetszik...neki kell hordania.
2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
A cipő tényleg menő, nagyon jól néz ki...az ára az már nem annyira. Sok szülő fele ennyiből se tud cipőt venni. Ennyit még ha szülinapjára, vagy karácsonyra venném, akkor se vennék a gyereknek, pedig az én gyerekem lába nagyon lassan nő- 5 éves múlt. De egy gyerek max 1-2 évig hord egy cipőt, amíg növésben van a lába. Amíg el nem éri a végleges nagyságát a lába, addig 100, hogy nem vennék ilyen drágán cipőt. 5-6 ezernél többet nem szoktam cipőre költeni...de magamnak se vennék ilyen drága cipőt, a legdrágább cipőm se volt 8 ezer se.
2015. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
A Supra, az egy igen jó minőségű és divatos márka. Drága, de megérné az árát, ha nem gyereknek lenne, mert hamarabb kinövi, mint ahogy tönkre megy.
2015. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Kérjed csak ezt karácsonyra :D
2015. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!