Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti vennétek a gyereknek...

Szülők ti vennétek a gyereknek ilyen cipőt? Ez a menő cipő.

Figyelt kérdés

Mit szólnál hozzá, ha kérne ilyet?


[link]



2015. okt. 26. 16:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

Én még egyelőre nem vagyok szülő (bár már csak pár hónap választ el tőle...) de engedd meg, hogy írjak pár sort. Azt, hogy mennyit szánsz egy cipőre, úgy gondolom, Neked kell eldöntened. Az előttem szólók jól írták, hogy egy gyerkőc lába gyorsan nő, nem biztos, hogy megéri. DE, ha az árát nézzük, egy kínaiban is szerintem simán megtalálsz egy ilyen cipő koppintást, az ár töredékéért. :) Viszont, a kérdésed nem erre vonatkozott... :)

Hogy menő-e? Nem tudom, úgy vélem igen, mert sok fiatal jár ilyen stílusú cipőben. (Személyes véleményem, hogy ronda, de ez most lényegtelen). Anno, az én tini koromban is voltak menő cipők, amik nyilván a szüleimnek nem tetszettek. Ők vélhetően ezen okból nem vettek nekem olyanokat. Nem voltam balhézós tini, így hát belenyugodtam a döntésükbe és cipőm is mindig volt (csak nem feltétlenül a legfrissebb divat szerinti). És még lelki sérült se lettem. :) De az biztos, hogy nagy örömet okozott volna, ha kapok egy menő cipőt. :)

2015. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 klopusz ***** válasza:
74%

Ahogy látom, már mindenféle válasz volt, ne haragudj, ha ismételek.


Szóval. Ha valaki megengedhet magának ekkora összeget egy pár cipőért, miért ne lehetne megvenni? Persze csak azért, mert "menő" nem venném meg, még ha telne is rá. Ha igazán tetszik és megoldható, akkor igen.

Egyébként nekem is tetszik :)

2015. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Persze, menő csak kérdés hogy anyuci apuci meg tudja-e fizetni vagy nem.
2015. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Igen, sztm is. Kérje karácsonyra, érdemelje ki.
2015. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%

Ez egyértelműen egy szar cipő. Ennyiért már jó minőségű Gore-Tex cipőt is lehet venni, mondjuk egy Salomont vagy ha városibb jellegűt akar az ember, Merrellt, sokkal jobb felsőrésszel, összehasonlíthatatlanul jobb talppal.


Ezt elmondanám neki, aztán döntse el ő. Ha annyira nagyon akarná ezt, megvenném neki, hadd örüljön. Viszont nem vennék neki újat, ha egy-két év alatt leszakad a lábáról.

2015. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%

Igen megvenném de ahogy láttom a méretezést ez már kamasznak való nem pedig "gyereknek".

Én megvenném ha képes megfelelően tanulni és viselkedni a szüleivel.

2015. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
81%
A fiam egy időben rá volt kattanva erre a márkára, vett is néhányat ( felnőtt méretű vászoncipők voltak ), hát a minőség messze nem állt arányban az árral. Konkrétan egy nyarat nem bírtak ki. Érdekes módon az Usaból kapott supra cipő nem ment szét...
2015. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
58%
Pénzügyileg nálunk nem gond, szóval ha nem dobná el 2 hónap múlva mert akkor már "nem menő", akkor megvenném.
2015. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%
nekem nagyon nem tetszik ez a cipő, de ha ez lenne a divatos, és lenne gyerekem, és annyi pénzem abban az élethelyzetben, hogy ez belefér, tőlem hordja...
2015. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%

Pont letojom mi a menő. Meg ez a cipő nem tudom, hogy milyen színekben kapható, de ezt a rikító pirosat csak elenyésző számú szerkóhoz lehet felvenni. Na meg lehet, hogy fele ennyi pénzért háromszor jobb cipőt lehet kapni. Nekem még tavaly szeptember elején vettek a szüleim 8000 Ft-ért egy pumás magas szárú, fekete alapszínű, pink csíkokkal tarkított félcipőt,.és most ősszel is azt hordom napi szinten. Kényelmes, vízálló, nem papírból van, és szinte mindenhez fel lehet venni. Én sosem kérnék ilyen cipőt a szüleimtől, márcsak az ára miatt is. Pedig nem vagyunk szegények, sőt. Dehát mi ez már, 40000 Ft egy cipőért? Én tuti nem vennék ilyet a gyerekemnek, ha ilyenekre akarja elszórni a pénzt akkor menjen diákmunkázni. Az eszem megáll milyen igények vannak mostanában a korombeliek körében.


14/L

2015. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!