Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti vennétek a gyereknek...

Szülők ti vennétek a gyereknek ilyen cipőt? Ez a menő cipő.

Figyelt kérdés

Mit szólnál hozzá, ha kérne ilyet?


[link]



2015. okt. 26. 16:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
58%
Ez több dologtól is függ. Van-e rá pénz, mennyire vigyáz a cipőire...egyébként sokkal szívesebben mennék bele olyan megoldásba, hogy diàkmunkával megkeresi az ár egy részét, én meg kipótolom. Akkor talán kicsit jobban értékeli, ha az ő pénze is benne van.
2015. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
90%
Maga a cipő ér maximum 10 ezret, a mellékelt reklámszöveg miatt pedig plusz 23 ezret rátettek. A marketingért ennyit nem fizetnék ki. Ha diákmunkával egy részét megkeresné az árának, akkor az már tárgyalási alap lehetne.
2015. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
57%
Tólem olyan cipőt hord amilyet akar, de ezt egy kicsit drágállom. Szülinapra, névnapra, karácsonyra megkaphatná.
2015. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
62%

Ez meg viszonyag nem is draga cipo.. Vannak sokkal dragabbak. Ha mar nem no a gyerek laba vagy lassan no, akkor megeri. Mert nem mindegy hogy 5000-ert veszel egy kinait felevente vagy egyszer egy ilyet es tobb evig jo

Bar en inkabb nike parti vagyok az egy kicsivel olcsobb is. Nekem a teremcipom mar 5eve ugyanolyan mint ahogy vettem van egy utcaim az is hrom eves semmi baja ugyszint most vettem egy ujat remelem azis iyen sokaig birja majd.

Szoval tenyeg megeri beruhazni ra.

Bar en ezt a pirosat nem ajanlom, inkabb egy egyszerubb fajtat. Mert ezt ugyis megfogja unni es annak semmi erteme.

2015. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!