Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam idegbeteg lett, mit tegyek?

Anyam idegbeteg lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van mikor normalis, es lehet vele beszelgetni, de olyan konnyen felkapja a vizet mindenre.😟 Peldaul:

Kidobtam a 2 (!!!) eve lejart teafiltert, es majdnem megpofozott ezert, pedig nincs semmi jelentosege annak a teanak nalunk, szerintem csak disznek foglalja a helyet a konyhaban.

Elkezdtem keszulodni szemelyi fotozashoz, es bejott a furdobe, hogy ne kenegessem a pofamat, mert szettep. (szo szerint ezt mondta)

Tegnap tanulas kozben megkertem, hogy nezze csendesebben a tv-t... Valasz: ne torodj vele, csak tanulj h*lye gyerek.

Szerintem tobbet mar fel sem sorolok, remelem ebbol a par peldabol eszrevettetek, hogy egy agressziv no lett, mindez szeptemberben kezdodott. Mit tudok tenni? Mindig probalok a kedveben jarni, de o ezt le se sz*rja. Szulinapjara megvettem a taskat, amiert ugy fojt a nyala, es meg egy koszonomot sem kaptam erte... 16/L



2015. okt. 28. 13:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Biztos/nem hiszem*
2015. okt. 28. 15:52
 12/16 anonim ***** válasza:

És azt megkérdezted már Tőle, miért nem örült a táskának?

Mert azért tényleg ezeket a dolgokat inkább vele kellene megpróbálni megbeszélni... Leülni, megmondani, hogy Te azt szereted, amikor nyugodt a légkör és miért ilyen most Veled? Lehet, neki is jobban esne, hogy egy kicsit megértő vagy vele :-)

2015. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#8, ez jó ötlet, hogy a másik oldalról is láttatod a dolgot. Azonban azt gondolom, hogy bár vannak nehéz pillanatok, na jó, nem csak pillanatok, de ha szemtelen a gyerek mellbevágó, iskolából hozott szlengekkel, ha nem, aki ilyen szinten képtelen saját indulatait kezelni, _példát mutatni!_, alpáriba lemenni, verekedni, ilyen módját választani akármilyen szülőségnek, stressznek vagy pénzhiánynak is, az vagy ne legyen szülő vagy annyi önkontrollja, önismerete legyen, hogy "magára híjja a segítséget". Szerintem nem való az ilyen. Kíváncsi lennék mit össze nem hüledezne és terítné a rokonságban az igét, ha a lánya tükrözné őt teljes valójában, ha ezáltal kívülről láthatná saját magát. Persze nem ismerné el, hogy az ott ő, nem hát.
2015. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az anyagi helyzet magyarázat az ilyen viselkedésre, nem a gyereken kell leverni a szülő hiányosságait! Én nem járnék többet a kedvében, csinálnám a saját dolgaimat, tanulnék hogy én ne egy pénztelen sárkány legyek.
2015. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van amikor normális, de...

Hát ez a klimax!

Attól a beszédstílusa még gond, de a hirtelen hangulatingadozás, meg ha utána nem puffog tartósan, hanem mintha az egész meg se történt volna, akkor ez a hormonzavar.

2015. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Adhatok egy internetes ölelést? :O
2016. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!