Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyerekként titeket is...

Kisgyerekként titeket is traktáltak azzal a szüleitek, hogy milyen rettenetes rajzfilmet néztetek épp?

Figyelt kérdés

Szinte oda se kapcsoltam az adott rajzfilmcsatornára, anyu már mondta a szokásosat, hogy ez milyen "borzadály, bugyuta", vagy "Édes Istenem, hogy lehet ezeket nézni" és társai :D Apám kicsit diszkrétebb volt, ő csak megkérdezte, hogy "Te szereted ezt a mesét?" vagy "Ezt nézed?". Akkor ez engem nagyon idegesített, de ma már én is ugyanezt gondolom a mai rajzfilmekről.


Nektek is ismerős a helyzet? :) Életkort írhattok a válaszban, így nagyjából megbecsülhető, mikor is voltunk ebben az életkorban. F/23



2015. okt. 31. 13:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

nálam nem,de öcsémnél igen, a Pokémon kicsapta anyámnál a biztosítékot, de nem mondott inkább semmit :D Nálam inkább a zenétől volt kiakadva, imádtam Halász Judit zenéit

30/N

2015. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Tom&Jerry-t nem engedték nézni.

22L

2015. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Furcsa én anyukám imádta a Tom & Jerry-t szerette benne a klasszikus zenét :D az erőszakkal, meg úgy volt, hogy az eredeti Grimm meséknél még így is jobb :D
2015. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Én imádtam a Tom and Jerryt, és elvoltam az akkori mesekkel. Nekem is mondták h úr isten h lehet ilyet nézni,stb. És ma ha látom h mik mennek egyes csatornákon, én is így vok vele, de nem szólok hisz a világ változik. Lessz ennél is érdekesebb.

22\L

2015. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

En a Sailor Moon, Dragon Ball es a tobbi idoszakaban voltam gyerek, anyum neha megjegyezte, hogy mennyire bugyutasag de nem vettem magamra. Hagyta, hogy nezzem, nem lettem tole sorozatgyilkos meg idegbeteg, mint ahogy akkoriban mentek ezek a gondolatmenetek.


28/N

2015. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Nekem(24) és húgomnak(20) soha nem szóltak egy rossz szót se,milyen mesét nézünk. Tom és Jerryn,Kockásfülű nyúlon,Disney-meséken nőttünk fel.


Viszont a mai meséktől még nekem is égnek áll a hajam. Onnan van fogalmam róluk,hogy van egy 11 éves öcsém. Komolyan mondom,egyik-másik "gyerekműsorra" minden lelkiismeretfurdalás nélkül kiraknám a 16-os karikát:D Agresszió,folyik a vér,nyírjuk ki,elárult,öljünk meg mindenkit,támadnak a robotok/mutánsok,másról sem szólnak ezek a mesék. Bugyutább romantikus vígjátékot is korhatárhoz kötnek,de a gyerekcsatornákon brutálisabb meséket adnak le egymás utánban. Csak én nem értem ezt a koncepciót? :D

2015. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Persze. De volt olyan is, amit anyu is szeretett és nézte velem.

Amúgy csak akkor hurrogta le, amit orbitális nagy baromságnak gondolt. Például a Dóra, a felfedezőt.

2015. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk apu videora vett egy csomó mesét, aztán azokat néztük állandóan, mivel akkoriban csak vasárnap volt mese a tvben.

Magyar nepmesek, kacsamesék, Mátyás király, csipet csapatot, gumimacikat néztünk. Nem volt parabolánk, így Tom és Jerry sem, de az igazat megmondva, mi utáltuk. Sosem szóltak érte.

2015. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk is mondták, most tesómmal mindketten többdiplomásak vagyunk, 3 idegen nyelvet beszélünk és túlszárnyaltuk a szüleinket végzettség szintjén, szóval semmilyen negatív hatása nem lett az intelligenciánkra szerintem.
2015. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem mindenféle mesét. Talán már mindegyiket leírták, úgyhogy nem sorolnám fel újból. Utoljára 14 évesen néztem a Született kémeket, meg akkoriban volt Spongyabob is. Amin anya kiakadt, az a pokémon, de még azt is elviselte. Beszélgettünk egyszer a régi mesékről és ezek a borzadályok amik mostanában vannak(pl Dora a felfedező és társai) még mindig ezerszer rosszabbak mint a pokémon pl. Amit még szerettem a varázslatos iskolabusz, Ginger/Sharon naplója, hódító hódok meg volt egy erődös is, de annak a nevére már nem emlékszem.
2015. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!