Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom, hogy ezt nem sokan...

Doroti65 kérdése:

Tudom, hogy ezt nem sokan mondják de én félek az anyámtól. Általában ok nélkül elkezd verni és abba sem hagyja. Múltkor nekem dobta apa papucsát és kitört az üveg. Már mondtam apámnak, hogy ezt nem bírom és szeretném, ha elválnának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2015. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2015. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Pár éve az utcában egy 15 éves fiú egy hajszárítóval véresre verte az anyját. Őt is mindig verte többször nyilvánosan is. Volt, hogy kiskorában a lábánál fogva húzta az utcán. Azt nem mondom, hogy te is tedd ezt, de azért egy borosüveget nyugodtan széttörhetnél a fején legközelebb.
2015. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
általában ok nélkül.... és mikor oka van akor épp ugy viselkedsz mint egy kis angyal...
2015. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy mi az oka. A Gyarekéről van szó, nem az ivócimborájáról! Fel kell jelenteni a p*csába! Mi az hogy egyfojtában veri. Ő vállalt gyereket és nem fordítva!
2015. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha apád ekkora papucs,szólj egy tanárodnak a suliban.

Felnőttként készülj fel,borítékolhaté lesz az apakomplexusod...

2015. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hass rá lelkileg:

Amikor idegbeteg vagy ok nélkül ver,üt vagy esetleg ordítozik akkor mond neki hogy "Ez az a gyengébben vezesd le a dühödet" "Később meg fogod bánni hogy a gyerekedet vered" és hasonlókat nyugodt hangon!

Nekem bevált!

2015. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg 20 eves koromban is megvert. Nalam csak az valt be hogy elkoltoztem.


Azt hittem hogy soha nem birok majd elszakadni tole, mert meg manipulalt is: miutan megvert mindig sirva kert bocsanatot, meg atolelt, hogy mennyire szeret stb. Es olyankor meg en sajnaltam meg. Mondjuk sosem ok nelkul vert, hanem mindig talalt ra okot pl. nem segitek, bena vagyok, szemtelen stb. Szerintem az ilyen emberek nem valtoznak, nem szabad a kozelukben maradni.

2015. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!