Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olvastam egy kérdést és...

Olvastam egy kérdést és szerintem sokan rosszul értik? Nektek mi a véleményetek az efféle lehúzásokról? Kinek rossz a családban lévő személyekkel a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Szerintem azt akarja mondani a kérdező, hogy lenézték a férfiasságát, nem tekintik annak. És mindenkinek rosszul esne, ha nem tekintenék nőnek/férfinak (kor most nem számít), mert az önbizalmukat húznák le. Pláne a nagypapája és apuja, akiknek inkább példát kellene emelni előtte.

Ja és ez a kérdés az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..



2015. febr. 22. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez csak egy apro problema. Nem volt turelmem vegigolvasni a hozzaszolasokat mert ha en a kerdezo helyeben lennek, fel sem vettem volna ezeket a dolgokat. Mondjanak az apamek amit akarnak, magamnak kell megfelelnem nem nekik, pont.
2015. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értek sok szülőt. Miért akarnák, hogy olyan gyerekük legyen, amilyet elképzeltek? Nem irányíthatnak mindig mindenkit.

Egyébként én is rosszban vagyok a szülőkkel, mert mindent elterveztek helyettem és meg sem kérdeztek.

2015. febr. 22. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Úristen, egy kis hülye gyereknek beszó't a nagyapja, most mi lesz?
2015. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Á, te lehettél az egyetlen, aki hasznosnak ítélte a válaszomat annál a kérdésnél. Köszi. A többiek jól lehúztak.

Nem akarok nagy feneket keríteni az ügynek, de ha valakinek kevés az önbizalma, nagyon rosszul tudnak esni neki a (mások által) apróbb(nak ítélt) beszólások is. Nekem sem teng túl az önbecsülésem, így át tudtam érezni a kérdező problémáját.

2015. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokan viszont nem tudnak belegondolni. A kérdező egy pár dolgot leírt és egy részben magamat fel tudtam fedezni. És szerintem sokan csak még jobban le akarják húzni szegény kérdezőt.
2015. febr. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!