Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ablakot azért sötétítik be...

Az ablakot azért sötétítik be sokan, hogy akkor azt hiszik, megtehetnek bármit?

Figyelt kérdés

Sok autót látok, koromfekete fóliázott ablakokka, akik elég pofátlanúls vezetnek. Jobbkezes utcánál még csak be se lassítanak, ha nem nézek be balra, belém jönnek.

Bevágnak elém sokszor sávváltásnál, index smafu.

Beparkolnak szembe a forgalommal...

Illetve fel a járdára.

Most sokan azért csinálják ezt hogy azt hiszik, ha nem lehet belátni a kocsijukba, akkor nem is történt meg ez a sok szabálytalanság?



2013. ápr. 8. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok köze van a sötétített ablakoknak, a fent leírtakhoz. Egy átlátszó ablakos autó sofőrje is közlekedhet illetve parkolhat szabálytalanul, ugyanúgy ahogy a sötétített ablakos autó sofőrje is lehet szabályos.

Szerintem ez nem ettől függ.

2013. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 smitwesson ***** válasza:
Némi igazság van a mondanivalódban mert így a sofőr azt érzi, hogy nagyobb biztonságban van mert nem látszik az arca és ez egy idő után sajnos pofátlanságot szül. Nekem is sötét az ablakom, most télen csináltattam és észrevehető a különbség a többi autós hozzáállásán. Sajnos én egy kombi golffal vezetek és eléggé nyugdíjjasan és eddig mindig mutogattak villogtak rámhúzták a volánt stb... de amióta sötét az ablak nincs ilyen és még a feleségem is azt mondja, hogy most biztonságosabban tud vezetni, mert jobb a közérzete a kormány mögött.
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el, hogy milyen mentalitású ember sötétítené be a szélvédőket. Rögtön találhatsz összefüggést közte és a vezetési stílusa között.
2013. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem kellene általánosítani hogy minden olyan autós tuskó, akinek sötétített üveg van az autóján. Nekem is teljesen le van fóliázva az autó igaz nem "gengszterfeketére" halványabb de nagyon komoly prémium minőségű hővédő és uvszűrő fóliával de egyáltalán nem azért csináltattam, hogy úgymond törvények felettivé váljak, hanem pusztán két okból: 1. szemüvegben vezetek és zavart az erős oldalirányú napsütés 2. nem forrósodik úgy fel az autó ezért kevésbé erősen is elég ha megy a klíma, ami városban jó mert nem tesz rá sokat a fogyasztásra.
2013. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!