Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lebuktam a szüleim előtt hogy...

Lebuktam a szüleim előtt hogy este telózok. Már voltak más dolgok is ami miatt elvesztették a bizalmukat irányomban. Mit csináljak, hogy újra bízzanak bennem?

Figyelt kérdés
Bocsánatot is kértem már tőlük, de nem igazán segített. 14/L

2015. nov. 7. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

hosszu ido mulva esetleg megint bizni fognak benned.


Sajnos ez ilyen, a bizalmat nagyon konnyu eljatszani, visszaszerezni nagyon nehez.

2015. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szolonak igaza van, am mert olyan nagy bün este telozni? Konkretan mit csinalsz, netezel vagy mi?
2015. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

hosszú idő? ha ha

már a másnap újat fog hozni minden nap új lappal indul.

2015. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen netezek pl. És tudom hogy hosszú idő de nem tudnék náluk valamivel/valahogy mégis "bevágódni"?
2015. nov. 7. 22:22
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

"minden nap új lappal indul"


Majd megtanulod hogy marhara nem.

2015. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
a "telózás" az konkrétan telefonálás? mit csinálsz rajta, ami ennyire felháborító, a dílereddel tartod a kapcsolatot? :O
2015. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"a "telózás" az konkrétan telefonálás? mit csinálsz rajta, ami ennyire felháborító, a dílereddel tartod a kapcsolatot? :O"

na vmi ilyesmire gondoltam en is, nem ertem mi lehet ebben olyan felhaborito ha normal dolgokra hasznalod?

2015. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

De miért baj, hogy este netezel...? Az este igazából éjjel 2-ig van, vagy függő vagy és nem tanulsz és nem eszel, csak a telón lógsz? Mert ha nem, akkor igazán nem értem, mi a baj azzal, hogy este, a szabadidődben netezel is.


Igaz, én nem vagyok mérvadó ennek megítélésében, 20 éve napi sok órában netezek... (Ez talán egy webfejlesztőnél bocsánatos bűn, de szórakozásképp is rengeteget.)


Jó, a lebukásból arra következtetek, hogy megegyeztetek, hogy nem teszed... De miért? Nem világos a szitu.

2015. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

"Majd megtanulod hogy marhara nem."

vagy te fogod, hogy marhára de.

2015. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

"megegyeztetek, hogy nem teszed... De miért?"


Mert mondjuk nem akarjak hogy a 14 eves gyerekuk ejszaka pihenes helyett a telefonjat nyomkodja?

2015. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!