Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak hogy ne vegyel...

Mit csinaljak hogy ne vegyel el minden este anya a telefonomat?

Figyelt kérdés
15/L.gimnazista vagyok.anya minden este elakarja venni a teleofnom 22:00kor hogy aldjak es ne telefonozzak.azert csinalja mert ideges mostanaban es mindig rajtam vezeti le emiatt mindig osszeveszunk.es ha osszeveszunk akkor elveszi a telefonom."hogy aludjak" de egyszeruen nem fogja fel h sose telefonozok este hanem minden este alszom amikor faradt leszek.gyulolom ha elveszi a telefonom.nem titkolok semmit nem errol van szo.hanem egyszeruen ennel jobban semmit sem gyulolok mint ha dikert elveszi es fekudegesit.es alatalaban minden este azvan h iszonyau ideges leszek es hajnali 1ig nem alszom mert o felidegesitett azzal h elvette.gozben ha nem venne el mar fel 11kor aludnek.szoval a kerdes:mit csinaljak h ne csinalja ezt velem?h ne vegye el direkt h felidegesitsen?! elegem van mar ebbol.elore is koszi a valaszokat
2015. szept. 9. 15:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Kérdmegszépen....
2015. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul reagálsz. Ha látja, hogy nem idegesít az elvétel, nem fogja erőltetni.
2015. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
En is elveszem a gyerekemtol -a laptoppal és a tablettel együtt. Éjszaka aludjon.
2015. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sem foglalkozz vele.

Ha látja, hogy nincs rá oka, akkor majd leszokik róla.

De ha ennyire kiakadsz rajta, akkor nyilván arra gondolsz, hogy eddig telefonoztál és nem aludtál.

2015. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Szokd meg. Én is tuti elvenném a gyerekemtől, hoyg aludjon, mert sajnos nagyon el tudja terelni az ember figyelmet, nem alszik eleget és másnap suliban rosszul teljesít, aztán lassan mindig.


( ezt amúgy nehéz volt olvasni, nem nehéz egy pont meg egy shift semmilyen telóról se szerintem).


Nem tudom, mióta csinálja ezt amúgy, de hagyd rá. Aztán tanulj szépen.


Hétvégén is csinálja?

2015. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg okkal teszi. Ha nem telefonozol este, akkor nem mindegy, hogy elveszi vagy nem? Ennyire telefon függő vagy?
2015. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha te fél 11-kor aludnál, akkor nem itt hisztiznél hogy 10-kor elveszi.


Megoldás: 10-kor oda adod, elmész, fürdesz, fogat mosol, máris fél 11 és alszol.

2015. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
De ha tizkor kuld aludni, akkor tizkor aludj, ne fel 11kor, fogadj szot.
2015. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Helyesnek tartom (holott nincs gyerekem, fiatal vagyok es nem is akarok sosem).

Minek idegesited egy kiszamithato, elkerulhetetlen, nem is veszes dolgon magad? Nem a vilaghaboru keszul kitorni, annyi a dolog csak, hogy aludnod kell mert meg iskolas vagy.

Taktika: ha nem veszekszel vele hanem onkentesen nyujtod a telot 10-kor a kezebe, hogy "oke, itt van a telo, megyek aludni", egy ido utan nem kell majd elvennie mert azt gondolja, amugy is kikapcsolod ejszakara mert tenyleg aludni mesz, nincs ra szukseged. Probald ezt ki!

2015. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Lehet hogy az idegesíti a kérdezot, hogy mivel elveszi ezért akar bele is tud nézni a beszélgetésbe ( de javíts ki, ha tévedek :) )


És nekem sincs titkolni valóm, de akkor sem örülnek, ha anyám a beszélgetéseimet olvasná, semmi köze hozza



3. De épp az, hogy aludna... Csak en is jobban érzem magam, ha 'mellettem' ( kb 1,5 méterre az ágytol :D ) van a telefonom


És attol, hogy rosszul teljesít azt nem így kellene megoldani, mármint persze, állítólag azért nem teljesít jól, mert nem alszik, hanem helyette nyomkodja a telefont, de attól, hogy elveszem a telefonját, ennyi erővel telefon nélkül is fent lehetne hajnalig... ( ezt most jól megmondtam :D de remelem érthető)

Jó, persze telefonnal erre több esély van

2015. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!