Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Milyen gyakran rendelt...

Szülők! Milyen gyakran rendeltek a gyereknek pizzát? Sokszor kér a gyereked?

Figyelt kérdés
Nincs ebből veszekedés, ha nincs rendelés?

2015. nov. 14. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Én sokszor ennék, de havonta általában 1 x rendelünk, vagy 2 havonta 1x :D

18/L

2015. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
xD
2015. nov. 14. 18:16
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Sose szoktunk rendelni. Akkor szoktunk enni, ha sokat mászkálunk, vagy utazunk, városnézésen vagyunk, és szeretnénk gyorsan bekapni valamit. Néha viszünk haza, ha nincs főtt kaja. Évente kb. 5x eszünk. De egyébként otthon főtt kaját szoktunk enni.
2015. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Mifelénk ismeretlen fogalom a pizzarendelés. 35 km-re a legközelebbi várostól senki sem hozza ki. Ha pizzázni akarnak akkor az esetek többségében sütök nekik házit. Ez hetente egyszer szokott lenni, legtöbbször péntek vagy szombat délután :) Örülnek is neki, én megcsinálom a tésztát, megkenem, ők pedig megpakolják azzal amivel szeretnék. Ez legtöbbször szalámi/sonka, lilahagyma, paradicsom, kukorica, és sajt. Néha egy tükörtojás a közepébe :)
2015. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Nincs, mert hetente- kéthetente én is sütök pizzát: 1 kg liszt 4 nagy tepsi. Igaz szögletes, de mindenki azt tesz rá,amit akar. Kicsit drága lenne három sportoló nagykamasz étvágyához a rendelés, de ritkán az is előfordul.
2015. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi sosem rendelünk, ha pizzát akarunk, akkor sütök.
2015. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Amikor gyerek voltam, mi sosem rendeltünk pizzát. Kb. havonta-kéthavonta ettünk. Akkor nem rajongtam érte, most már jobban szeretem amúgy :D.


Én rendelnék pizzát, ha gyerekem lenne, de nem túl gyakran, inkább főznék, mert abban biztos vagyok, mi van benne stb., sztem egészégesebb is, és biztos, hogy olcsóbb.

2015. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Ameddig gyerek voltam fogalmam sem volt milyen a rendelt pizza, Édesanyám mindig maga sütötte.

Most hogy párommal és az ő anyjával élek, többet rendelünk, mert az anyósjelöltnek nem mindig van kedve főzni, meg néha mi is bűnözünk, ha nincs itthon az öreglány :)

2015. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Úgy két-három hetente, ha nagyon elfoglalt vagyok, és nincs időm/kedvem főzni, vagy egyszerűen csak ráéheznek. Ennél gyakrabban kér az egyik, mert imádja a pizzát (az olaszországi utazásunkon az egyik boldogságforrása az volt, hogy mindennap ehetett igazi olasz pizzát:-)), és jót is sütnek ott, ahonnan rendelni szoktunk, de elfogadja, ha nemet mondok. Én is szoktam sütni, két nagy gáztepsi különböző szószokkal és feltétekkel simán elfogy.:-)
2015. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

havonta 1-2 alkalommal rendelünk.


Többnyire olyankor, amikor hétvégén egész nap a városban vagyunk, és nincs főtt kaja, vagy akkor amikor 1-1 hétvégén nagytakarítás van/lusták vagyunk főzni.

2015. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!