Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neked a szüleid veszik a...

Neked a szüleid veszik a kaját havonta?

Figyelt kérdés
Megveszik a drága dolgokat is neked? vagy te is beszállsz a háztartásba?

2015. nov. 15. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, ők veszik. Havi 25e-t kérnek, ebben az is benne van. Szoktam kapni dolgokat, de a nagy értékű dolgokat én állom.


20/L

2015. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mondjuk drágább barna kenyeret magadnak veszel?
2015. nov. 15. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor veszek magamnak kész kaját, ha megyek valahova, szóval mindent ők intéznek. Kenyeret se veszek.
2015. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tinikent mégis miből szállna bele a gyerek? Amíg a szülők tartják el, evidens, hogy ők veszik az élelmiszert is. Ha van keresete, akkor még arányosan beszall a haztartasba.

Ha etelallergias, nyilván azt is megveszi az ember neki --ha nincs keresete de ha csak saját ötletből valami drága dolgot akar, azt finanszírozza maganak

2015. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem, nekem naponta veszik a szülők a kaját.
2015. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kaját én veszem magamnak és le is adok pénzt. Tanuló vagyok, csak szerintük 22 évesen be kéne szállnom a közösbe.
2015. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, otthon lakom, egyetemre járok. A szüleim fizetik a kaját, itthonról viszek kaját az egyetemre, melóhelyemre is, nem költök rá külön. Nem kérik, hogy szálljak be a háztartásba, igazából nem is nagyon tudnék miből, de ha tudnék, akkor sem engednék, beszéltünk már róla. Dolgozom az egyetem mellett, de elég kevés rá az időm, így havonta 15-25 ezer forintot keresek, emellett még szociális és tanulmányi ösztöndíjat kapok, de ezt sem kérik el. Én ezekből a pénzekből költök minden olyan kiadásomra, ami nem a háztartáshoz szükséges dolgok bevásárlása, tankönyvektől kezdve a ruhákon át a szórakozásig. Plusz ebből spórolok a jogosítványomra, nyelvvizsgámra.


Egyébként nincsenek nagy igényeim, nem is válogatok, így nem elvárás, hogy drága plusz dolgokat megvegyenek nekem.

2015. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nader a 20 éves mióta tini? A tini az 18 alatt van
2015. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen a szüleim veszik a kajákat. Kapok havi zsebpénzt, és azt arra költöm amire akarom.


Meki, vagy bármilyen városozás a haverokkal arra az én zsebpénzem megy.

2015. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen a szüleim ,de ha ilyen luxuscikkeket akarok, mint barna kenyér, szójatej, azokat magamnak veszem a zsebpénzemből, azt nem várom el, hogy minden szeszélyemet ők állják.
2015. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!