Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mikor kezdted el az önsajná...

Te mikor kezdted el az önsajnálós "jaj, én buta vagyok, ronda vagyok, semmihez se értek, undorodnak tőlem a fiúk! " korszakodat, és mikor nőttél ki belőle? A szüleid hogy viszonyultak mindehhez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 lehettem, de fiúk mindig udvaroltak" úgyhogy erre a részre nem tudok válaszolni. Talán 18 éves koromig tartott.
2015. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém 10 éves koromban kezdődött. Most vagyok 16 és még sajnos nem nőttem ki belőle. Szüleim nem tudnak róla szóval sehogy sem viszonyulnak hozzá
2015. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
77%

Kiskoromtól kezdve tudom, hogy eonda vagyok. Valamikor talán alsóba jöttem rá amikor mindig lerondáztak és a fiúk "listáin" utolsó voltam. Azt nem mondom, hogy buta vagyok meg hogy nem értek semmihez, mert tudom, hogy ezek nem igazak. A szüleim nem tudnak róla.

14L

2015. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Van ilyen korszak? Nekem nem volt. Mindig okos voltam és nem szép s ezt tudtam is.
2015. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14 évesen, nem tudták
2015. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16 körül kezdtem (későn érő típus vagyok :D) huszonéveim elejéig tartott. Szüleim nem kicsit furák, ezért velük nem beszéltem ezt meg.
2015. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kb 6-8 évesen kezdtem.

kb 16 éves korra kinőttem.

35/l

2015. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hetes vagyok.

ja és a szüleimet nem érdekelte.

amúgy semmi nem érdekelte őket, szerintem az se hogy élek-e?

2015. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sose volt ilyenem, én normális gyerek és kamasz voltam mindig is. Van egészséges önbizalmam, de elszállva se vagyok magamtól. Unokahúgomnak viszont volt valami hasonló, kb fél évig tartott, mindenki segített neki, és hamar ki is lábalt belőle.
2015. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 csimbile válasza:
11%
Ez egy normális embernél nincs semmikor , akinél meg előfordul azzal valami baj van, és tessék segítséget kérni. Ilyen ember nincsen, de ez egyenes úton vezet később a depresszióhoz és az öngyilkos hajlamhoz
2015. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!