Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom elviselhetetlen, mit...

A lányom elviselhetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves, vérbeli kamasz, az ember egy szót nem tud váltani vele a nap folyamán, hazajön, utána a barátjához megy (2 éve vannak együtt, aranyos és rendes srác, megbízható), nem is vele van a bajom, csak engem elhanyagol, úgy érzem. Ezután elmegy barátnőkhöz, hazajön, behúz a szobájába, magnó max hangerőn, közben laptopozik, ha akarok vele beszélni kiküld, mert a barátnőivel/haverokkal beszél. Osztályfőnök is jelezte, hogy visszaszólogat, ami engem nagyon meglepett, annyira csöndes kislány volt. Tanulni tanul, töriből és irodalomból 4-es, a többiből ötös. Hogyan tudnám kicsit megnevelni, hogy hát azért én is itt vagyok, ha baja van velem is beszélhet...?

2015. nov. 18. 17:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

14 éves, vérbeli kamasz, az ember egy szót nem tud váltani vele a nap folyamán, hazajön, utána a barátjához megy (2 éve vannak együtt,



Ne ezek utan mar no komment akinek 12evesen barátja van,bar errol mar te tehetsz ezt erted el a neveleseddel!!!


Most meg ne akard nevelni mert lehet meg neked is menne! Lányod eddig is szabad életet élt ugy ahogyan azt o szerette volna te pedig helyeselted,csak a nevelést felejtetted el!!!

2015. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
a neveléssel már elkéstél. 12 éves kora óta pasizik? Hát ehhez csak gratulálni tudok neked... Már nem tehetsz semmit, ha eddig szabadjára engedted most már nem korlátozhatod, mert még durvább lesz a helyzet. Tudod, a szülő dolga szabályokat állítani fel, ha ezt eddig nem tudtad, már késő.
2015. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem a válaszolókat...12 évesen nyilván nem dugott a fiújával, hanem kézen fogva sétálgattak és képeket készítettek. Olyan nehéz felfogni, h egy párkapcsolat nem feltétlenül kell a közösülésből álljon??
2015. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%

Nem a te lányod terhes?? (A napokban volt egy 14 éves tinilány kérdése ) ha 14 évesen terhes lennék, én sem akarnék beszélgetni meg jópofizni senkivel....

:D

Viccet fèlre tève, azért kicsit durva, hogy 14 évesen oda megy, meg úgy màszkál ahogy kedve tartja. (Elmegy a barátjához (?), barátnőkhöz, stb) szerintem túl sok mindent engedtél meg neki, most pedig visszaüt...

2015. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Naaaa... én se helyeselem de ez van felnőnek. Kérdező most lépet az igazi kamasz korba én azt javaslom reggel kérdezd meg nincs e kedve valahova menni veled vagy ilyenek mert hiányzol neki szerintem meg érti kérd meg ha bele megy akkor legyen egy ,,csajos" napotok ;)
2015. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%
Jó, azért 12 évesen az nem párkapcsolat.
2015. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%
Az a bajod, hogy nem veled barinőzik?
2015. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
Van valami Nevelési Tanácsadó vagy Pszichológiai Gondozó v. ilyesmi nevű hely. Az egyik kis unokaöcsém is oda járt, mert magatartásproblémás volt 15 évesen. Beutaló kell hozzá a háziorvostól. Viszed a lányod és mentek. Pontosan a kamaszokkal foglalkoznak, majd ott megmondják, hogy mit tegyél és mi a gond a lányoddal.
2015. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A nagylányom 22 éves, neki először 13 éves korában volt barátja, 9 éve vannak együtt, nem tudom ezzel mi a probléma... Kis kamasz szerelem, puszi, kézenfogás stb., ezt nem tiltom neki.
2015. nov. 18. 18:12
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

nem tudom ezzel mi a probléma... Kis kamasz szerelem, puszi, kézenfogás stb.,


Puszi ujjazas nyalas sz.pas. Vilag legtermészetesebb dolga 12-13evesen.

Most meg panaszkodsz hogy kezelhetetlen a lányod!



Elvált szülő vagy lemerrem fogadni,hogy az apja ezt em engedte volna meg!

2015. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!