Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 hete kezdte a bölcsit a...

3 hete kezdte a bölcsit a lányom, nagyon hamar beszokott, viszont azóta mikor haza hozom, elviselhetetlen semmi nem jó neki mindenért ordít, sír toporzékol, ott meg a legjobb kislány, miért csinálja vajon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Te csak azt ugy gondolod, hogy "nagyon hamar beszokott", a latszat csal! Ilyen rovid ido alatt, lehetetlen barmit is megszokni egy ilyen koru gyermeknek.Legy turelemmel, es kerdezd ki hogy minden rendben van e a bolcsiben.
2010. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MIndennap megkérdezem, de még kérdeznem sem kell, mert már mondja előre, hogy ő az egyetlen aki sírás nélkül szokott be, és mindig mondja h még mindig nem tört meg, hál'istennek! jÓl eszik, jól alszik, minden rendben, szereti a gondozónéniket is! Itthon meg rá sem ismerni...
2010. okt. 1. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ö nem a bölcsiben sir,hanem neked ordit otthon. Tehàt kijön rajta a napi elfolytott èrzelemtömeg. Bosszut àll rajtad dèlutàn,ez tuti.
2010. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj, írogattok itt hülyeséget....


Az a baja délutánra, hogy teljesen kimeríti az a rengeteg inger, ami a bölcsiben éri. Légy vele türelmesebb, hamarabb fektesd le, stb. Biztos volt a bölcsi előtt is olyan, hogy valamiért borult a napirendetek és nyűgösebb volt. Hát most gyakorlatilag ugyanez a helyzet.

2010. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, de az előtte lévővel is. Mondjuk nálunk az ovi kezdődött, de ugyanez a szitu. Ő is nyűgös volt délutánra, de már ezen a héten nem. Szerintem is a sok inger + másabb a napirend+ azért biztos kicsit rád is mérges amiért otthagyod. Legalábbis én is erre gondoltam. de ezen a héten már nem volt olyan elviselhetetlen. Hátha nálatok is enyhül majd.
2010. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát van valami benne, most pénteken mikor haza hoztam, már egész normális volt, innen gondolom hogy fog ez változni!

De biztos rossz neki hisz a sok játék gyerek közül haza hozom a csendbe,rendbe és lehet uncsi is neki, mert nagyon szereti a bölcsit, ma is mikor lefektettem mondta hogy bölcsibe akar.

2010. okt. 2. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálta a fiam is...semmi panasz nem volt rá, szívesen ment, de itthon nme bírtam vele az elso hetekben...hozzátartozik az is,hogy elkezdtem dolgozni, sajnos a munkám fizikailag és szellemileg is eléggé megterhelo, érzékenyebb voltam mindere, és turelmetlenebb is talán.

és persze a gyereknek az anyja kell, ha egész nap nem látja, és tudja, hogy az anyjának buntudata van, és bármit megtehet, probálkozik...szerintem.

ritkán elofordul ilyen azota is (valamilyen változás - más dadusokhoz kerult a bolcsiben, vagy tobb gyerkoc elment oviba), olyankor nem érdekel otthon a kupi, semmi, csak vele vagyok, és probálom a kedvét keresni...

sok turelmet kívánok, el fog mulni, minden kezdet nehéz!!!

2010. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolso vagyok megint: azért hozzáteszem, a fáradtság is kozrejátszik, mindegyikotokkel egyetértek!!!
2010. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!