Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az anyámmal?

Zyebra kérdése:

Mit csináljak az anyámmal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen frászt kapok már tőle.Mindenen megsértődik,és teljesen felesleges dolgokból olyan hisztériát tud csapni,hogy csak hajjaj.

Egyszer kedves,egyszer meg hisztis.Most azon sértődött meg,hogy megígértem neki,hogy 8-kor kelek takarítani,de véletlenül elaludtam.Ő itthon volt,de nem keltett volna fel,hogy 'hahó kelj fel takarítani',nem most nem szól hozzám,és azt mondja milyen önző vagyok.

Én már nem bírom tovább.Komolyan olyan nagy dolog lenne ez? Most tényleg én lennék a bunkó?Amúgy ha kér valamit rögtön megcsinálom szó nélkül.Most is mondom neki,hogy akkor felmosok,te meg menj reggelizni,erre ő azt mondja,nem kell menj csak föl.Ezt nem értem.Tényleg ekkora probléma lenne ez?



2015. nov. 20. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
valami gondja van és sajnos rajtad tölti ki, gondolom
2015. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
klimax?
2015. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ha te igérted meg nehogy már neki keljen kelteni...

jogosan sértödöt meg

emeld meg a gép elött mereszt segged és kommentár meg kérés nélkül végezd el a házi munkát

2015. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mennyi idős vagy?
2015. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

költözz el amint tudsz

az én anyám is ilyen volt, meg mellé még ivott is rendesen.

ma is ilyen, csak már szerencsére nem otthon lakok így nem érdekel

26/N

2015. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KakiMatyi99 válasza:
Elköltözöl, és a magad életét éled, mert az úgy jobb neked. :)
2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!