Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig várható el egy férfitól...

Meddig várható el egy férfitól az, hogy tolerálja párja már felnőtt fiát az otthonában?

Figyelt kérdés

Most lett 18 éves, de eddigi életvitelét tekintve az elkövetkezendő 20 év is kb így fog telni neki.

Szobájában rendetlenség, magától nem tanul, és mindenen csak röhög, meg keresztbe tesz az anyjának(is). Igényei hatalmasak, mindenből a legjobb, legújabb, legdrágább.

Most meg felvetődött, hogy főiskolára akarna majd menni, és igen, támogassuk őt ebben.

Nagyon szemét vagyok, ha nekem ehhez már nincs kedvem?

41/F



2015. nov. 22. 10:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
35%
Küldjétek el dolgozni.
2015. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
68%
Küldd el a vér szerinti apjához, bosszantsa azt!
2015. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, de a támogatás nem a te döntésed, hanem az anyjáé.

Az ottlakás kérdésében meg meg kellene egyezned az élettársaddal. Ha azonban azt mondod, hogy a gyereke nem élhet ott, akkor benne van az a variáció is, hogy a gyerekkel az anyja is megy.

2015. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
24%
Ezért nem kéne soha gyerekkel rendelkező nő.
2015. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
13%

hmm ha a te lakásodban lakik a kölyök akkor szerintem elvárható h mostantól adjon bele a közösbe

első körben beszélj az anyával h ö mit gondol ..

és egyeztessetek


másik megoldás a külön kassza..

2015. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem vagy szemét. Ez a viselkedés az anyja nevelése, a válás plusz a gyerek saját gyöngesége eredménye.


Az igényeihez valamit le is kéne tennie az asztalra, nem csak pampogni, és pattogtatni a szüleit.


A kedves pároddal le kell ülni beszélni, utána pedig a felnőtt fiúcskával is. Ha a srác nem hajlandó tenni azért, hogy főiskolára járjon, akkor mehet isten hírével. Miért veszel a nyakadba egy olyan embert, aki már meg tud állni a maga lábán (hiszen elmehet akár hótakarító-munkásnak is, ha akar)?


A másik: ne engedd, hogy a kölyök rajtad verje le az apagyűlöletet. Nem miattad vált el az anyja az apjától, hanem azért, mert ők ketten képtelenek voltak együttélni. Ezt jó volna, ha helyretenné magában - mindjárt minden könnyebb lenne.

2015. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz helyzet,de amikor az anyját választottad,tudhattad,gyerek is van a pakliban.

Xar ügy.

Mit tehetsz szerintem?

Felesleges negatívan állnod a kölyökhöz,csak veszekedés lesz belőle,feszültség lesz az anyjával köztetek.

Ezt te sem akarhatod,senkinek nem jó.

Inkább,ha anyu nincs otthon,bonts 2 sört,és beszélgess el a gyerekkel.

Mint férfi a férfival.

Feltételezem,az anyjával képzeled a jövőd.

Ha a párod normális,lehet akármilyen link fia,az csak a fia marad,örökre.

Ne viszályt szíts otthon,hanem a mindenkinek legjobb megoldáson dolgozz.

Nem tanul,de főiskolára akar menni,ez is valami.

Szobájában rendetlenség?

Ne aggódj,amint lesz egy csaja,rendet fog tartani.

Mindig röhög?

Tán füvezik?:D

Az utolsó mondat csak félig volt vicc.

2015. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen honnan az apja f a szából adjon a közösbe, főleg ha főiskolára akar menni,hovy majd rendes munkája legyen? Küldd el dolgozni b a szdmeg, gratulálok.
2015. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%

Neked nem kell őt támogatnod, van apja és anyja, nem te döntesz ebben a kérdésben. Ha fősulira van kedve és esélye, annyira nem sz@rhatja le a tanulást. Szinte minden kamasznak (pláne a fiúknak) rendetlenség van a szobájában, ettől még nem kell bűnözőnek tekinteni.

Ha így állsz hozzá, még jó, hogy pofán röhög, én is azt tenném, az igényei kielégítésében a saját szüleinek kell döntenie.

Nem tudom, milyenek a tulajdonviszonyok az otthonodat illetőleg, ha nem csak a tiéd, nem rakhatod ki onnan (amúgy a helyében én elköltöznék koliba, ha felvesznek, fene se nézegetné a savanyú képedet.)

Azt az egyet nem értem, hogy ha szereted a párodat, miért pont most adnád fel a kapcsolatot, amikor a gyerek belátható időn belül ki fog repülni a fészekből.

2015. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
61%

"Bocs, de a támogatás nem a te döntésed, hanem az anyjáé."

Ha közös kasszán vannak, akkor azért van némi beleszólása a párjának is, nem?

2015. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!