Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engednek sehova? 16 eves vagyok es nem engednek el bulizni meg a legjobb baratnommel se. Nem tudom mit csinaljak.

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
semmit. nincs olyan torveny hogy el kell engedniuk.
2015. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
28%
Örülj neki! Később meg fogod köszönni hogy nem engedtek el... Tapasztalatból mondom..
2015. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Ideje lenne a tiniknek külön szórakozóhelyeket létrehozni, és az alkoholt árusító éjszakai helyekre pedig 18 alatt nem beengedni őket, mint ahogy a dohányboltokba sem.


A szülők is megnyugszanak, és a felnőtteknek nem kell részeg gyerekeket kerülgetni.

2015. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már, a legtöbb helyre most se engednek be 18 alatt, de ez nem sokakat tart vissza. Simán lehet szerezni személyit meg diákot is. Én sose voltam bulizós, kétszer voltam életemben, szóval nem igazán voltam benne ilyen társaságban, mégis egyszer sem okozott minimális problémát sem, hogy bejussak...
2015. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Második válaszoló te hihetetlen ostoba vagy azhogy tiltják a gyereket nem vezet semmire
2015. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 gömbicica ***** válasza:
15%

azt hiszed a bulitól válik teljessé az életed???

mit csinálj?

ne menj a sok ökör után!

én sem engednélek!

16 éves vagy! huhh! micsoda érett kor. pont bulikra termett!


nézd visszafelé a dolgot.

Te elengednéd a saját lányodat a mai világban bele az éjszakába????


nekem fiaim vannak, de reszkettem értük mint a nyul.


jött haza buli után ugy, hogy ha éppen nem esz a fene fent az idegtől, ott fagy meg az utcán a kapu előtt.

elhagyta, lopták... a kabátját mindenestől és nem tudott még bejönni sem.


szóval nyugi! a lázadás nem vezet sokra.

mennyivel lenne jobb, ha leszarnának, aztán mehetnél oda, akkor, addig ameddig Te akarsz, nem törődne veled senki???

2015. nov. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, én arra biztatlak, hogy állj ki magadért, a szabadságot nem adják ingyen, azt az embereknek többnyire ki kell harcolni maguknak... meg kell értetni a szülővel, hogy a saját parái miatt "csak jót akarva" nem foszthat meg téged a saját életedtől, nem bánhat úgy veled, mint ha 8 éves lennél... egy rakat szülő nehezen képes elfogadni, hogy a gyereke felnő, és saját véleménye, világlátása, értékrendje lesz. De a 90%-kal azért meg lehet értetni, több-kevesebb energiával...
2015. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 gömbicica ***** válasza:
33%

"gyereke felnő, és saját véleménye, világlátása, értékrendje lesz. "


jah! 16 évesen! övé a tuti. vicceljél már :(


Te sem neveltél még gyereket!


de aztán tőlem kérdező mehet a világ hajába is éjjel-nappal a nap 24 órájában. bulizzon, igyon, kábszerezzen, szexeljen, élje a szabadságát a fene nagy értékrendjével, világlátásával, véleményével.


ha sokat parádézna, lehet kitenném az ajtó elé egy kézitáskával, amiben van egy váltás fehérnemü aztán mutassa meg mit tud!!!


-de akkor egy felelőtlen idióta lennék-

2015. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Engem sem engedtek el. Egyszer azt mondták najó, de 9-kor apu értem jön. Hát az még cikibb lett volna. Így 18 éves koromig nem mentem sehová. 18 éves korom után azért engedtek el, mert azt mondták ha hülyeséget csinálok őket már nem ültetik le érte. (kiskorú veszélyeztetése és egyéb nyalánkságok)


Szóval én kivártam, amíg 18 lettem, és kb félév alatt meg is untam a nagy bulizgatást. (gólyabulik, durva volt)

2015. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Gömbicica! Azért, mert abban az alja 80-as években, mikor te 16 voltál mindenki füvezett és szexelt, gondolom téged is beleértve (máskülönben honnan tudnád ilyen részletesen, hogy mi zajlott egy buliban?), még nem jelenti azt, hogy most is minden pont olyan alja! Képzeld el, életemben nem szívtam még egy füves cigit sem, és ha már szex, a szüzességemet is 21 évesen vesztettem el egy máig élő tartós párkapcsolatban. Holott voltam én is 16 éves, jártam bulikba meg barátnőzni, 18 évesen még gólyatáborba is elmerészkedtem. Persze, aki a saját nevelési elveiben nem bízik, magát rossz szülőnek tartja, azt megértem, hogy nem engedi sehová a kölkét, hiszen a saját bevallása szerint sem tudta megnevelni azt a szerencsétlent annyira, hogy megbízzon benne, ha ő elmegy pár órára.
2015. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!