Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20L vagyok anyukam mindig...

20L vagyok anyukam mindig tudni akarja merre vagyok, azt hiszi neki kell iranyitania. Mit tehetnek? Normalis ez?

Figyelt kérdés
Nagyon ertelmes okos az edesanyam, de meg a szuleimmel elek es nem hagy elni. Mindenbe beleszol ha nem ugy van akkor meg megsertodik. Mindig eljatsza a bizalmam. Szerelmes lettem 4 eve egy idosebb ferfibe nem engedte higy talalkozzunk de en megis talalkoztam vele most is tart ujra a kapcsolat de megint beleszol es "zsarolgat" erzelmileg. Mit gondoltok errol? Tudom nagYon fiatal vagyok meg de az hogy otthon lakok nem azt jeleni hogy mindenrol be kene szamolnom nem?!

#gyerek #beleszólás #kontrolalas
2015. nov. 29. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha helyből ilyen anyukád, akkor ezalól soha nem fogsz megmenekülni. Egyetlen kiút van, ha elköltözöl, akkor nem fogja tudni, mikor és hova mész el otthonról.
2015. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Felnőtt ember vagy, mondmeg az anyukádnak hogy felnőtt vagy , elkell engednie téged. Ha nem fogadja el akkor minél előbb le kell lépni
2015. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem normális, de szerintem ezt te is tudod.

Kérd ki magadnak, ne hagyd.

2015. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 éve 16 voltál, még jó, hogy beleszólt, hogy találkozhatsz-e egy idősebb férfival. :O

Egyébként ha nem vagy kíváncsi arra, hogy anyukád eleszól mindenbe, költözz el.

2015. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Biztos nem akarja hogy egy bokor alól halásszák elő a sáros meztelen testedet.
2015. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Játszma a kulcsszó.

A másik az őszinteség.

A harmadik pedig a határaid, amiket felállítasz és ha tetszik neki ez van, már 20 éves vagy. Add tudtára, hogy a határaid felállítása melett te szereted akkor is ha ezt ő nem így gondolja.

Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon. Amíg van kit addig fog. Ne reagálj a játszmáira.


Ezeket olvasd el, segít:


Túszok a tárgyalóasztalnál (George Kohlrieser)

Határaink (Dr. Henry Cloud - Dr. John Townsend)

Játszmák nélkül (Dr. Henry Cloud - Dr. John Townsend)

2015. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!