Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megértenétek?

Szülők! Ti megértenétek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és van lehetőségem egy évet Amerikában tanulni, amit nyár elején (amikor szüleimmel beszéltünk erről) még nagyon nagyon akartam. De azóta ez a lelkesedés megkopott, és mostmár inkább félek, rettegek ettől az úttól. Több oka is van: a különbözteti vizsgákat nem tudnám megcsinálni.. (Nem vagyok rossz tanuló, de nem tudnék felkészülni rá suli, és más vizsgák miatt), osztálytismételni meg semmiképpen nem szeretnék. Valamint nagyon félek attól, hogy nem fogok tudni beilleszkedni, nem fogom tudni megértetni magam, szóval nagyon stresszelek emiatt. A másik fő ok, hogy elkezdtem járni valakivel, akit nem szeretnék itt hagyni...

Anyámmal már nagyon régen megromlott a kapcsolatom, és nem tudok vele ilyenekről beszélni. Támogatnának a tanulásban, de félek hogy ezt nem értenék meg, és csalódnának bennem. Szülők! Ti megértenétek?


2015. nov. 29. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos,hogy megérteném,de ez egy ÓRIÁSI lehetőség, ne dobd el !
2015. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból úgy állsz hozzá, hogy nem tudsz velük erről beszélgetni, akkor miért várod el, hogy megértsenek? Amúgy szerintem nagyon megbánnád később, ha 16 évesen egy fiú miatt hagynád ki ezt a lehetőséget. Az évismétlés sem gáz, nekem volt egy osztálytársam, aki egy évvel idősebb volt nálunk, de hozzánk került, mert ő is kint volt egy évet Amerikában. Tulajdonképpen nem is ismétled meg azt az évet, csak csúszol, hiszen kint egész más dolgokat fogsz tanulni.
2015. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kimentem egy évre valahova és 60%ban egy fiú miatt jöttem vissza évközben. Nagyon megbántam!!!

Ez egy életre szóló lehetőség, ne hagyd ki! Teljesen érthető a félelmed, de ne félj, az osztályozókat meg tudod csinálni, ha igazán akarod és ha jó a kapcsolat, akkor kibírja az egy évet. Ha nem, akkor nembaj, tudom, ez most nem nyugtat meg, de ebből a lehetőségből ez az egy van, fiúból meg több millió! Ne stresszelj, Amerikába simán beilleszkedsz, nagyon nyitottak, barátaimból többen kimentek és simán elfogadtàk őket. 1 hónap alatt meg simán belejöttek a nyelvbe, te is bele fogsz!

Gondold át újra, ha kell, írj nekem privátban és beszélgethetünk erről :)

2015. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne vedd figyelembe, hogy 3x írtam le a "simán" szót, este van :D
2015. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" A másik fő ok, hogy elkezdtem járni valakivel, akit nem szeretnék itt hagyni... "


Egesz eletedben banni fogod. Persze 16 evesen ezt nem erted, ezert megcsinalod. Mindegy, te bajod.

2015. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
én megérteném, ha a gyerekem maradni akarna. az én gyerekem azt csinálna, amit jónak lát ilyen komoly döntés esetében.
2015. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Uuu, basszus *o*

Tudod milyen szerencsés vagy?!

Vigyél engem is!!!! Amerika az egyik álmom ..16/L :)

ám hogy sikerült lehetőséget szerezned erre?:o

2015. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

egyèrtelmű,hogy a fiú miatt nem akarsz menni.

hiba.a 16 èvesen kötetett kapcsolatok általában a fèl évet se èri meg. kár lenne kihagyni miatta.ha összeilletek,úgyis egymásra találtok amikor visszajössz

2015. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút megérteném de nem a fiú miatt inkább Amcsi miatt
2015. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok , 18 évesen egy idióta hapsi miatt hagytam ott a táncmüv+eszeti föiskolát aki mellékesen a lányom apja és a férjem volt....egészen 1,5 évig! Alkoholista lett pokollá tette az életem, én meg örökké bánhatom hogy otthagytam egy egyedüli leheöséget! Ha elmégy sikerülhet bejöhet az élet és lehet szeretni fogod és szerencséd lesz, ha el sem indulsz lehetöséged sem lesz rá, és bánhatod örökre! Ha nem is jön össze legalább mondhatod hogy megpróbáltad! Ne légy buta!
2015. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!