Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el otthon?...

Hogy mondjam el otthon? Szülők, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Megismertem egy pasit, és elhívott "randizni". Nagyon nagyon bejön, mind külsőre, mind belsőre. Viszont van egy "kis" probléma : 11 évvel idősebb nálam. Ha úgy nézzük, ez nekem nem is lenne akkora probléma, viszont a szüleim reakciójától nagyon tartok.

(Az igazsághoz hozzátartozik, 1 hónapja lett vége egy kapcsolatomnak, ami 3 hónapig tartott. Pontosan ugyanígy, 29 éves volt a pasi. Végig elhallgattam a családom elől, nem tudtam, hogy mondjam el...)

Nem szeretnék megint össze-vissza hazudozni, de nem tudom, hogy adagoljam ezt be nekik. Szülők, ti mit szólnátok?

18L


2015. nov. 29. 01:14
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
51%

Kényes kérdés.

A szüleid te ismered, tudod, hogy "ki fognak akadni"

Ilyen idős koromban én is inkább a 30-asok felé kacsingattam. ;) Otthon ennyi korkülönbséget elfogadtak, sosem volt probléma. Csak aztán egyik pasas sem vett feleségül :D


Sztem adj egy esélyt a dolognak, és állj ki az érdekeidért a szüleiddel szemben. (de lázadó se légy! viselkedj úgy, mint egy felnőtt nő!

N/48

2015. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy védekezz. És bizonyosodj meg róla, hogy független.

Mégis mit kéne szólni? Nagykorú vagy, tiltani nem lehet, se bezárni. Különösebb ok nincs is rá, amíg nem gabalyodsz bele olyasvalakibe, aki érdemtelen rá, csak szórakozik veled. A jövődre vonatkozó céljaidat, dolgaidat azért tartsd szem előtt, ezeket egy pasi miatt sem szabad feladni, amúgy meg most vagy fiatal, ha bejön a pasi, hajrá.:-)

2015. nov. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Két barátom volt eddig (+ugye a titkolt pasi), de ők "normális" korúak voltak, egy és három évvel idősebbek nálam. Alapjáraton nem vagyok az a rípus, aki az idősebb pasikra bukik, nem tudom, most éppen mi történik velem :D


Anya reakciójától még nem is tartok annyira, Ő talán jobban megértené, hogy hát na, izmos, helyes, nagyon kedves...de Apa...Nála mindig "be van készítve a sörétes" ha fiúról van szó, az előző két barátomat is órákon át tesztelgette (pedig mindkettő halál normális volt), azt hiszem, az Ő reakciójára nem vagyok felkészülve még...:D

2015. nov. 29. 01:37
 4/25 A kérdező kommentje:
*típus
2015. nov. 29. 01:37
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
nevetséges vay kislány ja meg apakomplexusod is van
2015. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne, ha először talalkoznanak szemelyesen, es csak utana tudnák meg az életkorát? Szerintem az sem kizart, hogy ha azt latjak majd, hogy komoly, erett ferfi, akkor nem is lesz ellene kifogásuk.
2015. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még belefér! Ismerjétek meg egymást azt ámen.
2015. nov. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy elhallgatod csak a saját helyzetedet nehezíted. Mond el, hogy van és mond meg, hogy megvannak hívva egy vacsorára. Aztan majd ott megismerkednek. Felesleges azzal kezdeni, hogy apa, anya, ő itt Józsi 30 éves!
2015. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 BlackSword ***** válasza:
100%
Hát végülis felnőtt ember vagy... Valahol el kell kezdened a kiállást magadért...
2015. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

".de Apa...Nála mindig "be van készítve a sörétes" ha fiúról van szó, az előző két barátomat is órákon át tesztelgette "


NA tudod, EZ AZ, ami nem normális! Ilyen esetben én leálítanám az apukát!!!!

2015. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!