Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitartott lány kérdés. A...

Kitartott lány kérdés. A szülők belenyugszanak ebbe valaha? Hogy lehet javítani a rossz kapcsolaton a családdal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 12:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogalmaztad meg jól. Te vagy a férfi, és a barátnőd a kitartott. S ezt nem fogadják el a szülők?

Esetleg Te vagy a nő, a párod tart el, és kinek a szülei nem nyugszanak?

Vagy simán otthon lógsz a szüleid nyakán?

Ezek azért fontos tényezők.

2015. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatnád konkrétan a helyzetet.

Ha csak a pénze miatt van együtt a párjával, abba nem hiszem, hogy belenyugodnék. Főleg ha közben a férfi megalázza, fizikailag vagy lelkileg bántalmazza.

Ha kölcsönösen szerelmesek egymásba, akkor nem lenne bajom a helyzettel. Bár örülnék, ha közben tanulna, keresne magának valami hobbit, nem csak a kávézás-shoppingolás-wellness háromszögben mozogna.


Remélem, leszek olyan kapcsolatban a lányommal hogy tudjam, melyik eset áll fenn.

2015. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
A kitartott és az eltartott nem ugyanaz.
2015. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány, 21 éves vagyok.

3 éve áll fenn ez a helyzet, szóval nem az van, hogy 2 hónapig hülyít, aztán viszlát. Időközben lett saját lakásom, ami nem éppen egy panel és egy autóm is. Van félretett pénzem, így nem okozna gondot az egyedüllét sem.

A vásárláson, éttermezésen, wellnessezésen, barátnőzéseken kívül egyetemre járok, tanulok és arra törekszem, hogy ne legyen szükségem másokra egész életemben azért, hogy ezen az életszínvonalon tudjak élni.

2015. nov. 29. 13:10
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
A lényeg kimaradt: szeretitek egymást, vagy csak eltart a szolgáltatásaidért? Bár gyanítom, mi lesz a válasz....
2015. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Akkor meg mi a gond? Nem örülnek a szüleid, hogy egyetemre jársz?
2015. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Értem. Vagyis qrva vagy. Hát, ezt a szülők nehezen viselik.
2015. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és az sem mindegy, hogy a férfi egyedülálló vagy van családja; hogy egy fix férfi van vagy mindig egy épp aktuális.
2015. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom elég gyanús ha valaki 21 évesen már megkeresett egy lakásra, autóra és még félrerakott pénze is van. Ezt szerintem Magyarországon csak komoly szülői segítséggel vagy illegállisan lehet.

A család pedig okkal mérges, egy szülő sem akarja, hogy a gyerek mástól legyen függő, mindenki azt szeretné ha a gyerek megállna a lábán. Érthető, hogy az egyetem alatt a tanulás a fontos és most nem keresel, de egy szülő szeretné ha a gyerek magától boldogulna. Ezt igazán megérthetnéd te is.

2015. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Mi benne a nehéz? Nekem 25 évesen van 60 nm-es saját házam és egy peták segítség nélkül hitelmentesen saját magamnak köszönhetően...aki élelmes az bizony megalapozza az élete alapjait ahelyett hogy nyavalyog....
2015. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!