Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyák! Ti hogyan kezelite...

Fiús anyák! Ti hogyan kezelitek, hogy a fiatok "méreget" a tekintetével?

Figyelt kérdés
Persze, ez ilyen korban természetes gondolom. Még ha valaki nem is vesz róla tudomást.
2015. dec. 2. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez Oidipusznak lehet hogy természetes volt, de általában a fiúk nem méregetik az anyjukat. Meg milyen korban? Mert arról aztán nem írtál semmit.
2015. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Kamaszfiaim vannak, de én méregetést nem tapasztaltam. Most gyorsan megkérdeztem a férjemet is, hogy ez vajon normális-e, mire számítsak. :)) Azt mondta, hülyeség, a kamaszok buknak az anyukákra, de nem a sajátjukra.
2015. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha szerinted ez természetes, de is olyan beteg vagy, mint a fiad... De hát valahonnan örökölnie kellett.
2015. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
én sem értem..milyen korban? lehet az enyém még kicsi- 5 éves, azért nincs ilyen :D
2015. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha jobban belegondolok, 1 éves kor környékén eléggé be vannak indulva a fiúk az anyjuk mellére, szopkodják a csecsüket rendesen, a kis perverz kurafik. :)
2015. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Ja, de ne felejtsük el, hogy Oidipuszbácsi nem tudta, hogy az anyját dugja. Csak később derült ki.
2015. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Na most itt vagy neked van szükséged orvosra, vagy a fiadnak...
2015. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
#8: Vagy mindkettőjüknek.
2015. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát elég betege vagytok ha ez természetes...
2015. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Milyen korban?

1-2 évesen rá volt kattanva a cicimre, de úgy általában a cikikre is, nemcsak az enyémre :D

De ha kamaszra gondolsz, akkor nem szokott méregetni. De biztosan furcsállnám, ha így lenne. Szerintem nem természetes. Rengeteg nő van, akit bámulhat. Miért az anyját bámulná?

2015. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!