Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is el akartok költöni 18...

Ti is el akartok költöni 18 éves korotok után otthonról?

Figyelt kérdés

Bár,fogalmazhatnám inkább úgy is,hogy 'menekülni'.

De ez az eset,nem mindenkire vonatkozik,szóval maradt a költözés kifejezés.:)

Okok? Hova? Hogyan? Kivel? Mikor?



2015. dec. 3. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne egy szoba is amit bérelni tudok, vagy egy kis helység, lakótársakkal, de nem rajtam múlik. Ezekből a mai fizetésekből nem lehet elköltözni! (és már 20 vagyok, remélem nem baj, hogy válaszoltam)
2015. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A "18 éves korotok után"-ra,az 1-18-ig,minden korosztály vonatkozik,kedves első.


Szóval nem baj,hogy írtál.Sőt.:)

2015. dec. 3. 22:13
 3/10 A kérdező kommentje:
* az 1-18-ig korosztályon kívűl.
2015. dec. 3. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülni nem, inkább azért hogy egy egzisztenciával rendelkező fiatalembernek láthassam magam. De persze ez csak állom.
2015. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Október elején költöztem koleszba,egyfajta menekülés volt édesanyám elől. Mivel most vagyok végzős középiskolás, az érettségi és a továbbtanulás fontosabb a munkánál, ezért csak ez jöhetett szóba. Érettségi után összeköltözünk a barátommal, nyáron dolgozni fogok, és ha felvesznek egyetemre, akkor majd egyetem mellett is,ha bírom majd.

18(egy hónap, és 19/)L

2015. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én érettsègi után költöztem el az egyetem miatt. Aztán utána ott is dolgoztam, jó 10év múlva költöztem csak újra vissza de akkor se hozzájuk. Nem volt menekülés de én ezt láttam egy járható normális útnak.
2015. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen
2015. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom, én vagyok a kakukktojás:)

Anyámnak szüksége van rám, a ház körül fizikailag is, meg lelkileg is, és mivel túl vagyunk azon, hogy már ne gyerekként tekintsen rám, hanem teljes jogú felnőttként, nincsenek viták és jól megvagyunk, valamint voltam már hosszabb ideig egyedül külföldön, így nem kell bizonygatnom sem magam, sem mások előtt, hogy képes lennék az önálló életre is, nem vágyom arra, hogy külön költözzek. Anyagilag, életminőségre és érzelmileg is mindketten jobban járunk így.

2015. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26/N vagyok,szüleimmel bátyámmal élek... ha akarnék se tudnék elköltözni mivel nincs annyi jövedelmem+tanulok is! Ja és nem 1 helyen dolgozom...ha költöznék akkor csak is a párommal...majd 1x
2015. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg 17 vagyok, pár hónap múlva leszek 18, de már most nagyon szeretnék költözni. Viszont jelenleg tanulok és a suli mellett nem fér bele a diákmeló vagy akármi más, így még egy egyszobás albérletre sem futja. Majd egyszer...:D
2016. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!