Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen? Elrontottam...

Miért ilyen? Elrontottam nagyon? Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

A barátoméknál voltam délután és este is és csókolóztunk,meg minden és próbált benyúlni a bugyimba,de nem akartam,mert ő az első barátom,ruha nélkül még sose látott és neki az eddigi barátnői gyönyörűek és tapasztaltak voltak,szóval kicsit tartok attól,hogy nem lesz elégedett,vagy valami.

Leállítottam és akkor tök megértő volt.Utána hívott az egyik barátnőm és mondta,hogy menjünk el moziba 4-en.Kérdeztem a barátomtól,hogy menjünk-e és elkezdett öltözni és flegmán közölte,hogy "mindegy,ennek az estének már úgyis annyi".

Hazakísért,de akkor se olyan volt,mint általában,kedvetlen volt.



2013. nov. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kedvetlen volt, hiszen kis kanos szexelni akart. De kérlek, ne hagyd neki, ha te nem akarod! Most ezzel akart hatni rád, hogy majd ha mérgelődik, akkor beadod a derekad. Szerintem ez k--rva gáz viselkedés!

Semmit nem rontottál el. Ha nem akarod, ne engedd!


De az ne tántorítson el, hogy milyenek voltak a korábbi barátnői basszus! Ők is elkezdték valamikor, és a barátod is elkezdte egyszer! Mindenki tudja, milyen kezdőnek lenni, és értelmes pasi nem vár el tőled semmit!

Ha ettől tartasz, ennyi erővel sose veszd el....

Szóval gondolkozz kicsit... De csak ha biztos vagy benne, hogy akarod, (ja és hogy nem használ ki!) akkor engedd.

2013. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell rendbe hozni. Nem akartad, és kész. Kutya kötelessége tiszteletben tartani a döntésedet megjegyzés nélkül!
2013. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te semmit nem rontottál el! Ő lehetne megértőbb, ha tényleg szeret! Soha ne is engedj semmit, amit nem akarsz 1000%-osan!!!
2013. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!