Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek létezik ilyen?...

Szerintetek létezik ilyen? Idén akárhányszor akartunk menni apámhoz, mindig "pont" akkor dolgozott.

Figyelt kérdés

Még kicsi korunkban elváltak a szüleink, én és az öcsém anyával maradtunk. Hosszú évekig bevett szokás volt, hogy minimum az ünnepek egy részét, de sokszor egy-egy hétvégét, 1-2 hetet a nyárból apával töltöttünk, mert látni akart minket, látszott rajta, hogy fontosak vagyunk még.

Aztán újranősült, és született két gyereke. A mostani állapot ott kezdődött, amikor nem jött el az érettségis ballagásomra, mondván, hogy kellemetlen neki a családommal a légkör, és kényelmetlen az utazás. Aztán amikor tesómmal együtt ballagtunk pár évvel később, azt meg elfelejtette, és nem jött. Idén szerettünk volna menni húsvétkor hozzá, de aztmondta, hogy sajnos nem tudunk, mert éppen dolgoznia kell. Nyáron amikor mindenképp oda kellett utaznom a városba pár napra, és előre szóltam, hogy megyek, lehet beugrok, akkor is aztmondta, hogy hozzá nem tudok menni, mert sajnos pont dolgozik.. ugyan ezt elsütötte még kétszer az öcsémmel is még, hogy pont akkor van munka, amikor ő menne hozzá. Az öcsém szülinapja egy hónapja volt, de egy sms-t kapott csak, mondván, hogy nem ér rá, mert.. innen már tudja mindenki..

Karácsonyt viszont még sosem töltöttünk teljesen külön, ezért is lepett meg ( igen tudom, hogy gáz, már nem kéne meglepődnöm ezek után..) amikor ma felhívott, és közölte, hogy karácsonykor sem ér rá, mert... igen, dolgozik. Persze előtte elmondtam, hogy én mikor dolgozok, és amikor már én nem érek rá, akkor ő már igen az elmondása szerint. Vendéglátásban dolgozok, úgyhogy én tudom milyen az ha az embernek folyton robotolnia kell, de ilyen nincs, hogy egyik ünnepe sem szabad egyáltalán az évben, vagy nincs egy hétvégéje.

Hozzáteszem, hogy idén egyetlen alkalom sem volt, amikor apa ajánlott volna fel napokat, hogy mikor ér rá.. Amúgy többnyire irodai munkája van.

L21, a tesóm 18F


2015. dec. 4. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szomorú igazság: de nem akar veletek találkozni.
2015. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Sajnos erről van szó. Az én apám legalább volt annyira "korrekt" , hogy az új nőjével közöltette: ne hívjam föl soha többé.
2015. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem keresném a helyetekben többet. tök felesleges.
2015. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben felhivnam, hogy képzeld apa, úgy örülök, sikerült elcserelnem a beosztasomat és én is akkor érek rá, amikor te.
2015. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem akar veletek találkozni. Sajnálom!

Az előttem válaszoló ötletét viszont kipróbálnám.

2015. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es válaszoló írt azt kipróbálhatnád. Ha megint kitalálja, hogy jaj mégis dolgozik akkor vagy valami akkor már tényleg felesleges keresned.
2015. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!