Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy az anyós...

Létezik olyan, hogy az anyós a menyét pont úgy szeresse mint a lányát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten toleránsak,akkor igen.Anyósom egyedül nevelte,tanítatta a fiát nehéz körülmények között.Amikor összekerültünk,az első perctől kislányomnak szólított (pedig már közel 30 éves voltam).Ha valami gondja-baja volt,mindig nekem mondta el,soha nem a fiának.A tanácsain mindig elgondolkodtam,hiszen tapasztaltabb volt,mint én,és ha jónak láttam megfogadtam.Ha nem fogadtam meg,akkor sem haragudott meg.Tudomásul vette,hogy mi másképp látjuk,mint ő.

Amikor én lettem anyós,a lányaimmal és a menyemmel is laktunk együtt.Mindenkivel jó volt a kapcsolatunk.A lányaimmal legalább annyi vitánk volt,ha nem több,mint a menyemmel.A mai napig is a menyem hozzám fordul,minden gondjával-bajával,és nem a saját anyjához.

Ha a másikról nem a rosszindulatot tételezzük fel,hanem a segítő szándékot,toleránsak vagyunk,akkor az anyós-meny kapcsolat is jó.Ehhez persze mindkét fél együttműködése kell.

2009. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Anyós mindig azt mondja úgy szeret mintha a lánya volnénk!:)És talán igaz is lehet mert a két lánya szinte le...-ja a fejét!Már bocsánat de tényleg igy van!Van úgy hogy fél évig nem is mennek hozzá.Mi évekig náluk laktunk és hát mivel Én gyesen voltam sok idöt töltöttünk együtt!Most hogy elköltöztünk majdnem 70km-re még igy is hetente max két hetente megyünk hozzájuk,a lányaik meg egyik 10km-re másik 20km-re lakik de mégse megy!Ha valami problémája van hozzám jön nem a gyerekeihez és ott segit ahol csak tud és sokszor örömet szerezz nekem kis dolgokkal szóval látom tényleg szeret!És mindig úgy hiv kislányom!!!:)
2009. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én anyósóm is kilányomnak hív."éve vagyunk 1ütt a párommal és a szülei úgy tekintenek rám mintha én tényleg a lányuk lennék és ez nekem nagyon jól esik mert én az anyámmal soha nem jöttem ki jól,már 17 évesen elköltöztem otthonról miatta pedig nem piált(nembírja még a szagát sem).Sőtt az anyósom olyan dolgokat is megosztott velem amit senki sem tud a családban csak én,és ugyan így az apósom is.Meg meg is mondták,h engem lányukként szeretnek nem úgy mint a párom exét őt utálták de elfogadták mivel a fiúk szerette.És már nagyon várják h legyen unoka:):)rajta vagyunk a baba projekten:):)MÉG valami pl: nővérem és az anyósa utálják egymást,és ők 1 házban élnek már mondtam neki én már elküldtem volna melegebb helyre:):)


Én 25 a párom 28 évesek vagyunk.

2009. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van ilyen, de abban az esetben amit én ismerek az anyós nagyon ráfázott. jobban bízott a menyében mint a saját fiában, a feleség aztán mindkettőjüket kiforgatta a a vagyonából. Van persze ellenpélda is.
2009. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezhet. Teljesen kizárt!
2009. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, ha a lányát is utálja.:))))) Egyik sem szereti ez csak kamu.
2009. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!