Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan Vegyem rá szüleimet...

CoolCraft24 kérdése:

Hogyan Vegyem rá szüleimet hogy megvegyenek vagy megvehessek egy NERF-et? Többi lent.

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.

-hatodikos vagyok

-3-4-5 tanuló vagyok (a 3 nagyon ritka )



2015. dec. 4. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mondjuk google: CoolCraft24 nevű felhasználó kérdése...

komoly tudás kell hozzá.

2015. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Eathaniel válasza:
Ne hallgass rájuk, ez a valaha volt legkirályabb játék :D Én 29 éves vagyok de nekem is van egy :D Mindenkinek fülig szalad a szája akinek a kezébe nyomom kortól függetlenül. A 6 éves lányomnak is most készülök venni egyet. Figyi! Nem olyan drágák, 2-3000 Ft-ért lehet venni nagyon jót. Mond meg szüleidnek hogy ez a legvagányabb dolog amit valaha láttak, mutass youtube videót :D
2016. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miután a 8 éves fiunknak vettünk, a férjem is vett magának egyet, ehhez nem lehet túl nagynak lenni :)
2016. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyetértek. Szintúgy 12 éves vagyok. Egyszerüen imádom játszani és közben azon filózni, mikor dugja ki az ellenséges csapat tagja a fejét. Álltalában sniper vagyok. :)
2017. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!