Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy megvehessek...

Mit tehetnék, hogy megvehessek egy olyan ruhát ami a szüleimnek nem tetszik? 17/F

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy van egy ing ami nekem nagyon tetszik,de ha megvenném akkor azt mondanák,hogy ez bu-zis stb..

( jah és egy rózsaszín ing lenne)

De nagyon jól néz ki!


Mit mondhatnék neki,vagy hogy vehessem rá őket,hogy ne mondják ezt?

Lehet,hogy többen írják majd,hogy mit kell foglalkozni a véleményükkel,de én foglalkozok a véleményükkel,mert egy nagyon jó összetartó család vagyunk és ezt nem szeretném elrontani,mert sajnos lassan kevés az ilyen család!


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

Üdv:...


2010. jún. 19. 13:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Hát én a helyedben hallgatnék a véleményükre mert tényleg az. Ne tedd magad röhejessé. De ha nagyon nagyon akarod, akkor győzd meg őket, hogy nem b..zis, és nagyon sok fiú hord ilyet.
2010. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Kedves 13:16 !

ezt nem tudom,hogy mondhatnám meg nekik:(

2010. jún. 19. 13:17
 3/32 anonim ***** válasza:
39%

Istenem a 21. században élünk,és szerintem elfogadható a rózsaszín ing egy fiúnál,az én volt barátomnak is van.

Szerintem,ha tetszik vedd meg és kész,nem kell túl reagálni.:)

16Cs

2010. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 19. 13:21
 5/32 anonim ***** válasza:
56%

De tényleg b*zis, a szüleid meg csak a javadat akarják.

Neked nem azért kell az ing, mert az tetszik, hanem mert az "trendi", és most a sablongec*ség a trendi. Ne akarj már ilyen fos stílust magadnak...

2010. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
elgondolkodtató válasz :)
2010. jún. 19. 13:23
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
mond meg nekik, hogy neked ez jön be, ez a stílusod...
2010. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
köszi a választ! még nem tudom! :)
2010. jún. 19. 13:26
 9/32 anonim ***** válasza:

hát ha azon múlna h milyen színt vesz fel valaki akkor elég meleg lenne.....:)

semmi baj a rózsaszínnel, a szüleid is megszokják majd, először majd húzzák a szájukat, ez van, én is mindig megvettem, megvetettem ami tetszik, aztán nem mindig egyezett az ízlésünk....mai napig van h veszek valamit és anyunak nem tetszik, de mikor látja h tudom viselni, akkor mondja, h tényleg jó...

én még öltöztetem a fiam és szeretem a pirosat és a narancssárgát is rajta....bár sokan nem adnak rá, mert fiúnak szerintük nem való

2010. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó akkor még inkább elszomorodnának a szülei.

Kérdező: ne akarj trendibündi metroszexuáis plázakandúr lenni, hidd el csak a plázabiccseknek jön be. NE tedd nevetségessé magad.

2010. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!