Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti befizetnétek a gyereketeket...

Ti befizetnétek a gyereketeket és a barátait egy limuzinos városnéző túrára a 16. születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Nyilván ha megtehetnétek.

2015. dec. 5. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy befizetném őket, ez tök jó program :)

Én a barátnőmet vittem el ilyenre a szülinapján, 2 órás városnézés 70.000 volt, nekem megérte.

2015. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Csak kíncsiságból kérdeztem, egyébként már túl vagyok rajta, én ezt kértem és nekem megengedték a 16. szülinapomra. :)
2015. dec. 5. 12:09
 13/23 Titusztitusz ***** válasza:
34%
A magam részéröl minden elismerésem a szüleidnek, és neked is...Jó dolog volt olvasni, hogy ilyen szülők, és ilyen gyerekek is vannak azért ebben az országban...
2015. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát szerintem ez szimpla rongyrázás, de ha ez lenne a szíve vágya, és amúgy is szánnék ennyit a szülinapjára, felőlem választhatná, hogy ezt kéri, bár azért én bízom benne, hogy majd valami értelmesebbet fog kérni.
2015. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
simán. De csak úgy, hogy meglepi :) szervezhetne bulit, egyik barátjával egyeztetnék aki tud csendben maradni, és jönne érte meg a barátaiért a limó :D szerintem tök jó meglepi az ilyen. És igen mint szülő, és mint volt kamasz többe nézem ezt, mint ugyanazt a lét egy szórakozóhelyen eldorbézolni esetleg, ami buliból 12 egy tucat.
2015. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Én igyekeznék valami értelmesebb ajándékot adni neki szülinapra, mert annak nem látom értelmét, hogy néhány épületet megnézek kívülről kocsiból, de csak azért, hogy vagánykodhassak azzal, hogy limóban vagyok. Annyi pénzért biztos lehet valami tartalmasabbat is venni. Max. akkor adnék ilyesmit, ha annyi pénzem lenne, hogy az értelmes ajándék mellett beleférne egy ilyen "vagánykodjunk a nem is saját limuzinunkra" féle dolog.
2015. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, volt "értelmes" (mi számít annak?) ajándék is, és tényleg nem is kifejezetten a városnézés a lényeg, hanem maga a hangulat. Voltál már limóban? Gyönyörű belülről, megy a zene, kényelmes és azt iszol amit akarsz, és igen, az is vicces tud lenni, amikor az emberek megbámulják :D és nagyon jól el lehet beszélgetni a barátaiddal.

Ez nem csak "vagánykodás", hanem nagyon jó buli.

2015. dec. 6. 16:19
 18/23 anonim ***** válasza:

Én simán engedném neki, rendesek a szüleid.

Azt nem értem, amikor valaki azzal érvel, hogy "18-ra adnám, mert mások is akkor szokták". Sose értem, melyik törvényben van ez, hogy egy lépésre sem szabad eltérni másoktól :D

2015. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
nem, menjen busszal mint normális ember.
2015. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha egy igazi proli lennék akkor biztosan. De mivel nem vagyok ahogy eszembe nem jutna.
2020. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!