Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a párom...

Miért viselkedik így a párom a közelgő születésnapja miatt?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt a kedvesem születésnapja, és ő egy ideje látványosan rosszkedvű, néha pedig egyenesen szomorú.

Olyan kijelentéseket tesz, hogy jobb, ha nem is ünnepeljük meg semmivel. Máskor meg azt mondja: ne adjak neki semmit ajándékba, mert nem vágyik olyanra, amit adnék, akkor meg minek kéne a pénzt költeni.

Pedig akartam neki valami konyhai holmit, edényt vagy formát venni, mert szereti az ilyesmiket, de így nem tudom, mit gondoljak. Nem akarom, hogy akkor meg az legyen a baj, hisz kérte, hogy ne legyen semmi ajándék. Viszont úgy érzem, nem őszintén mondja, hogy nem akar semmit. Évek óta együtt élünk, de ebben nem tudok kiigazodni rajta.

Csak 25 éves lesz, szóval nem hinném, hogy az idő múlásán keseregne. Mivel itt többségében nők válaszolnak, gondoltam, felteszem a kérdést, hátha ti értitek, mi lehet a baja.

30F


2014. ápr. 11. 14:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
47%
Őt kérdezted már?? Ne tágíts, amíg nem ad egy normális magyarázatot, ez elsőre valami önsajánáltatós baromságnak tűnik.
2014. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy hisztis pi..a, így játsza az eszét.
2014. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kérdeztem, de nem mond semmi konkrétumot. A hisztizés pedig alapvetően egyáltalán nem rá jellemző. Épp ezért nem tudom ezt mire vélni.
2014. ápr. 11. 14:32
 4/39 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem,ha még nem vetted el,akkor azt akarja hogy vedd el.Sok hülye nő mind azt akarja.
2014. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
8%
Itteni kérdésekből kiindulva vegyél neki egy gyűrűt,minden házassági szándék nélkül, hogy legyen mit mutogatnia a facebookon aztán meglesz az öröme.
2014. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most lesz a 30. szulinapom, de ez semmi.

A 25. nekem nagyon rossz volt, ugy ereztem hogy mar nem huszon eves vagyok inkabb kozelebb a 30hoz.

Nem tudom mas hogy elte meg, de nekem nagyon rossz volt.

2014. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lánykérésre vár.
2014. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Gyűrűre? Hát... mondjuk tudom, hogy vágyik már rá. De nem gondoltam, hogy most erről lenne szó.
2014. ápr. 11. 14:36
 9/39 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is lánykérésre vár.

Én is annak idején minden ünnep előtt reménykedtem, aztán ahogy elmúlt, és nem történt semmi, utána sokáig szomorkodtam.

Szerintem ez lesz az ok. :)

2014. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is :)


"ne adjak neki semmit ajándékba, mert nem vágyik olyanra, amit adnék"

Hát az tuti, hogy nem konyhai kütyüt szeretne.

Szeretne tovább lépni. Vagy esküvőt, vagy gyereket akar :)

2014. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!