Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám nyolc éve meghalt, ma...

Apukám nyolc éve meghalt, ma van a születésnapja. Előjönnek az emlékek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz!
2014. ápr. 11. 16:31
 1/5 Mókus14 válasza:
Szia. Először is részvétem! Menj ki a temetőbe a sírjához és vigyél ki virágot,illetve gyertyát. Vagy maradhatsz otthon is,és gyújts gyertyát.
2014. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hsz-val! Részvétem..
2014. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emlékek mindig ott lesznek, kicsit fognak halványulni, de nekem sincs szinte olyan nap, hogy ne gondolnék rá, álmodni is szoktam vele, pedig nekem 26 éve halt meg. Én olyan dalt szoktam hallgatni, ami rá emlékeztet, azalatt jól kibőgöm magam, utána sokkal jobb. A temetőlátogatás után is szokott segíteni. Sok erőt kívánok neked.
2014. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en nagypapam szuletesenek es halalanak is tegnap volt az evforduloja. Gyertyat gyujtottam emlekere, es szeretettel emlekeztem 
2014. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarnál ellene tenni? Még mindig nem léptél át az önsajnálat szakaszán?
2014. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!