Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiatok szeretőjéhez hogy...

A fiatok szeretőjéhez hogy állnátok hozzá? Hogy próbáljak meg jó benyomást tenni az anyukájára?

Figyelt kérdés

Hétfőn a barátom anyukájával ebédelünk, akkor lesz a születésnapja és Ő szeretne bemutatni neki.

Viszont én vagyok az, aki miatt éppen a válás közepén van.

Így is kaptam egy idegbeteg feleséget, aki zaklat, nem hiányzik, hogy az anyukája is utáljon.

A barátom és a húga azt mondja, hogy ne idegeskedjek, imádni fog majd, de ez akkor sem a legjobb bemutatkozás... Vagy csak én gondolom túl?


2015. dec. 5. 15:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
A fiam szeretőjére NEM lennék kíváncsi, főképp nem a válása közepén. Ráadásul a születésnapján? Muszáj elrontani?
2015. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném még ezt az ismerkedést az anyukával.....Nem biztos, hogy jó érzés, ha hivatalból, kizárólag a fia kedvéért jópofizik veled.
2015. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Hát, pedig valamikor muszáj lesz megismerkednie velem. Közeledik a Karácsony is, jobb lenne, ha nem az egész család zúdulna rám hirtelen.

Nem az én ötletem volt ez a találkozás, a barátom szeretné.

2015. dec. 5. 15:13
 4/34 anonim ***** válasza:
57%

Miért, dec. 24-re kimondják a válást?

Csak ebben az egy esetben tűrném meg karácsonykor.

2015. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom elsőhöz.

Majd, ha lezajlott a válás, és kicsit megnyugodtak a kedélyek, akkor lesz itt az ideje a bemutatásnak. Remélem, legalább gyerekek nincsenek.


Teljesen mindegy, milyen volt a házasság (a te szempontodból nyilván csak rossz lehetett, a feleség idegbeteg házisárkány, és te mentetted meg a pici fiút a karmai közül), én elvárnám a fiamtól, hogy tisztességes módon járjon el, minden esetben. Szeretőt tartani, félrekefélni nem tartozik ezek közé.

2015. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Egy anya a gyermekének a jót akarja,ha abban a házaságban nem volt boldog arról nem te tehetsz,hanem a másik nő,ha most a fia veled boldog akkor elfog fogadni.
2015. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne muszáj megismerkedni veled? A saját házába azt enged be, akit akar, hozzátok se kötelező elmennie. Ha nem kíváncsi rád, nem fogsz megismerkedni vele, biztosíthatlak, akármennyire is szeretné a fia.
2015. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
Ha már válnak, akkor gyakorlatilag te vagy a párja. Ha a barátod és a húga is azt mondják, hogy szeretni fognak, akkor az valószínűleg úgy is van. Egészen biztosan nem akarnának a születésnapján odavinni, ha bármiféle rossz reakció sülhetne ki belőle. A 21. században élünk, nem mindenkinek sikerül elsőre életre szóló társat találni. Miért gondolod, hogy az anyukája a feleséget választaná? Remélhetőleg van olyan intelligens, hogy a fiára bízza annak az eldöntését, kivel szeretne élni.
2015. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%
6-os, egy anya a gyermekének a jót akarja, igen. Ennek egyik alapfeltétele, hogy a gyereknek legyen morális érzéke. Egy nőt már elhagyott, gondolom, senki nem kötelezte rá annak idején, hogy vegye feleségül, a kapcsolat meg olyan, amilyenné a KÉT fél alakítja. Mi a garancia rá, hogy a szerető lesz a végleges párja? Vagy ha kétévente új lotyót visz bemutatni, azt mindig a keblére kell ölelnie a családnak? Ugyan már...
2015. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Mert szerintetek nem "idegbeteg házisárkány" az, aki felgyújtja a kukákat a ház előtt, behajítja az utcára néző hatalmas ablakokat téglával a háznál, gyűlölködő leveleket küld nekem és öngyilkossággal fenyegetőzik a (volt) férjének?


Szóval itt úgy van, hogyha valakinek boldogtalan a házassága, akkor nehogy másra nézzen, hanem úgy élje le az életét? Biztató...

2015. dec. 5. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!