Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a 19 éves...

Mit szólnál, ha a 19 éves fiad hazavinné a 37 éves barátnőjét, hogy bemutassa karácsonykor?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 15:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Lábon kihordanék egy infarktust, hebegnék, hápognék, nagyokat nyelnék, emésztenék, de kussolnék.

Nem érdemes beleszólni, mert még a fiadat is elveszítheted, ha tiltakozol a barátnő ellen.

Reménykedj, hogy előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak. Ha meg nem, hát Istenem. Ez van.

2015. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Partiba vágnánk!
2015. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Hogy talalhatott volna masik idopontot is, mondjuk amikor nincsen karacsony.
2015. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Semmit.

Most komolyan azt hiszed,hogy a 19 éves fiad egy nővel fogja leélni az életét?


Légy kedves hozzá.Nagy eséllyel úgy sem tart sokáig.

2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem érdekelne. Úgyse működne sokáig, legalább megtanítaná dolgokra. Itt a nőnek kellene szégyellnie magát. A srácnak lehet még ezer nője, ezer tapasztalata, kit érdekel,hogy vele van? Az én fiam 120 kilós nővel volt, ő 64 kiló, nem ítéltem el, vége is lett, de tapasztalatot szerzett.
2015. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Már 2,5 éve együtt vagyunk.
2015. dec. 5. 16:01
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Véletlen nincs anyakomplexusa a srácnak?
2015. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
73%
Csatlakozva az előttem szólókhoz Április 1 v. Szilveszter alkalmasabb időpont lett volna a menyjelölted bemutatására de szerintem is légy vele kedves, ne rontsd el a Karácsonyotokat!
2015. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell szégyellnie magát a nőnek sem,utolsó!

Nincs ezzel gond.

Sajnos az idő úgy is "megold" mindent.


A nő is lehet csak egy kis szórakozásra vágyik,egy energikus,fiatal fiúval.


Egy 20 év körüli fiúnak ilyenkor ez nagy élmény.

Gyanítom 1.barátnő.Aztán úgy is idővel rájönnek,hogy nem csak egy nő van a világon,ez olyan 25 felett szokott lenni.20 évesen még örül,ha bárki járni akar vele.

Tapasztalatot szerez,nincs ezzel gond.

Csak hívd fel a figyelmét,hogy mindig védekezzen!Gondolom nem akar apa lenni ilyen fiatalon,és ez független attól,hogy a nő hány éves..

2015. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!