Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy szegény srác a gazdag...

Egy szegény srác a gazdag barátnőjét mivel tudná meglepni Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindene megvan, az ajándékát már megvettem, de nem tudtam rá sokat költeni, 3000 ft körül költöttem rá. Ahogy láttam, nekik 3 ezer forint nagyjából semmit nem jelent.

Nem attól tartok, hogy ezért nem örülne neki, mert nem ilyen, sőt, ő a legcsodálatosabb lány a világon, de tényleg. :) Valamivel épp ezért szeretném még meglepni, ami nem kerül pénzbe, mégis nagyon személyes.


Van valami ötletetek esetleg?

18F


2012. dec. 23. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magaddal lepd meg, az írásod alapján maximálisan boldoggá fogod tudni tenni önmagaddal:)
2012. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb és kifejezőbb ajándékot nem is tudsz adni, amit lehet egy érző embernek.
2012. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

+2


1-eske

2012. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem valami "kézműves" dolgot, amit te csinálsz meg. Rajzolj, vagy hajtogass valamit. Olyat pénzért NEM lehet venni, mivel tőled kapja, nagy értéke van!
2012. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is ilyen pasira vágyom.29/N
2012. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

4


Hagyd már ezt a kézműves sz.rságot, borzasztó-mint az oviban. Felnőtt férfi, nem egy 5 éves kölök.

2012. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

nekem ilyen pasim volna... húúúú..

kényeztesd el, masszírozd meg, gyertya fény, lágy zene.. a többit rád bízom. ;-)

2012. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
4%
Szerintem ha tudja hogy rohadt csoro vagy, ugysem var semmit. Az lenne neki a meglepetes ha vennel valamit. Vehetsz konyvet mondjuk. De vegulis mindegy mert ugyis szakitani fog veled... Ha a csaj gazgad, de te meg szegeny... Az cinkes haver.
2012. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ja, de remeljuk Te kapsz egy iphone 5-t.
2012. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Valami romantikus ajándéknak.. pl. irj neki verset.. vagy szerelmeslevelet :) Esetleg gyertyás-romantikus este..

Szerintem annak bármelyik nő örül.


25n

2012. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!