Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a 19 éves...

Mit szólnál, ha a 19 éves fiad hazavinné a 37 éves barátnőjét, hogy bemutassa karácsonykor?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 15:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%
Hát, te tudod. Ismerek olyan párt ahol a nő 35, a férfi 22, gyerekük is született nemrég, de nálatok még ennél is nagyobb a korkülönbség. Ha gyereket akartok, akkor most 1-2 éven belül kellene csinálnotok. Ha a barátnődnek nincs gyereke, lehet éppen te veszed el a lehetőséget tőle, hogy találjon valakit, aki családot alapít vele. Ha te csinálsz neki egyet, akkor a te fiatalságod lesz tönkre téve. Szerintem ez nehéz ügy, a későbbi gondokról már nem is beszélve, amikor ő 60, te csak 42 leszel, ő egy öreg nő, te pedig egy fiatal férfi, átgondolnám a helyedben mielőtt bemutatom a családnak.
2015. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
Ne karácsonykor. Válassz más alkalmat.
2015. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
43%
Anyukám 15 éve van a 13 évvel fiatalabb párjával, aki 20 volt mikor találkoztak. Gyerek nincs, mert anyu úgy állt a dologhoz (és néha még ma is így gondolja), hogy nem fog örökké tartani. Nagyon jól megvannak, mondjuk anyu kőzel az 50-hez is nagyon szép (kemény edzés és vega étrend), még én is irigylem az alakját, pedig nem vagyok kövér. De azért az ő esetük szerintem elég ritka, nincs hasonló a környezetemben.
2015. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak. Anyukámék vagy 3 évig titkolták. Eléggé kiakadt az "anyósa" mikor kiderült, soha nem fogadta el igazán, de ma már nem avatkozik bele. De te ismered az anyukádat. Beszéljétek meg előre.
2015. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
6%

Érdekes, hogy a 19 éves lány - 37 éves férfi valamivel elfogadottabb lenne. Csak azt nem tudom, hogy miért?


Én nem szólnék semmit. Általában tényleg nem tart sokáig ekkora korkülönbségű felek között a kapcsolat, de lehet, hogy ez lesz a kivétel. Ha meg nem, arra majd rájön magától.

2015. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
39%
Kidobnálak vele együtt. Menj hozzá.
2015. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

Ha mindez előre bejelentés nélkül, meglepetés-szerűen érne, akkor valószínűleg kisebb sokkot kapnék és/vagy agyvérzést.

Ha pedig előre szólna és tudnék róla, akkor megkérném szépen, hogy ne hozza ide karácsonyra, elvégre ez szűk családi ünnep. Meg lehetőleg máskor se, mert egy ilyen nőre nem hinném, hogy kíváncsi lennék, akinek egy gyerek kell ennyi idős létére... Nem is értem, komolyan. A nőt.

2015. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
44%

van aki még 37 évesen is huszonegynehánynak néz ki, szóval persze van aki elég öregnek néz ki ennyi idősen, de vannak 37 évesen úgy kinéző nők, hogy az egy 18-20 éves fiatalnak is "vállalható" kategória....

nyilván elsőre nem ítélném el a dolgot, persze meglepődnék, mert szokatlan, de alapvetően én teljesen természetesen viselkednék, a fiamnak is szíve joga eldönteni, hogy kivel szeretne járni....nem nekem kell döntenem helyette, nyilván odafigyelnék azért a nőre, és felmérném, hogy mennyire tartja a befolyása alatt a fiamat, meg azért a fiam értelmi szintjét is figyelembe venném, de elvileg nem mindenképp ellenzendő, és elfogadhatatlan egy ilyen kapcsoalt :)

2015. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
19%

jól van jól van emberek...oké hogy szerelem meg miegymás, de azért mindenki nézzen egy pöppet magába, és gondoljon bele hogy mi a faxt gondolhat az a 35 éves nő, hogy egy 17 éves gyereknek a farkincájába szeretne beleülni?

az ilyen minden, csak nem normális.

komoly gondok vannak a nő agyában, 100% hogy valami nem stimmel.

a srácot nem hibáztatom, mert még gyerek az agya, itt a meglett nőnek kéne annyi gógyijának lennie, hogy nem egy gyerekkel áll össze.

szerintem még liliomtiprásnak is elmenne a sztori, mert egy 17 éves minden csak nem értett, és egy 35 éves nő igencsak nagy befolyással rendelkezik egy éretlen kis srác agya felett...minden esetre durva sztori, én lehidalnék ha a fiam beállítana karácsonykor a "mamával"


és mikor bemutatná nekem, akkor hozzátenné hogy "nyugodtan tegezzétek egymást, azt hiszem egy idősek vagytok" :"D

2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Fogadnám szerettel őket. A fiam nagykorú, ha a nőt választotta, és az őt, akkor éljenek boldogan. Ha szerető és jó anyja vagyok a fiamnak, akkor azt akarom, hogy boldog legyen, nemde?
2015. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!