Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa új barátnője gusztustalanu...

Apa új barátnője gusztustalanul viselkedik és össze akar minket ugrasztani apuval. Vagy csak én fújom fel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apa 1 éve van együtt vele. Mikor terhes voltam már akkor elkezdte ezt a bosszú hadjáratot és ott tett keresztbe ahol tudott. Direkt akkor játszotta be, hogy rosszul van mikor mentünk a 4d ultrahangra és apa is jött volna velünk, de így le kellett mondania.

De mióta megszületett a kislányunk azóta csak rosszabb a helyzet. Ha áthív minket apa akkor is mindig kitalál valamit, hogy vagy előbb elmenjünk vagy ne is menjünk. Ha apa akar átjönni hozzánk akkor meg mindig jön vele.

Ha apa éppen az unokájával foglalkozik akkor behisztizik azon, hogy nem ő van a középpontban. Ha a kicsim elkezd sírni akkor már rohanna haza mert neki megfájdul a feje tőle. Már volt, hogy apa össze is veszett emiatt vele, de utána megint folytatta.

És ezek folyamatosan mennek. Apa karácsonyra a kicsinek új autósülést szeretne venni (60 ezer), de a barátnője felhívott hogy én ne kéregessek aputól mert ő új mosogatógépet akar venni.

Elegem van már belőle.



2015. dec. 7. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Megy a rivalizálás a nők között a férfi figyelméért (és pénzéért).
2015. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

"Apa új barátnője gusztustalanul viselkedik" -kezdetű sirámot olvasva azt hittem, 15 éves vagy. De tovább olvasva kiderült, hogy csak megrekedtél ezen a szinten. Akkor tehát a tanács: Nőj fel, anya vagy feleség vagy - a többi háttérbe szorul, zárkózz el tőle.

"ha a kicsim elkezd sírni akkor már rohanna haza"

- ne állj az útjába, nyiss ajtót, had rohanjon, mint a veszett eb, és kedvesen búcsúzz el :D:D

2015. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul esik, hogy egy lassan egy éve folyamatosan ez megy. Igyekszem vele nem foglalkozni, de nekem is van egy határ ami felett nem tudok elsiklani.


Nem vagyok rászorulva apa pénzére.

2015. dec. 7. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Apádnak mondd meg, hogy azt látod, hogy ha értékesebb ajándékot hoz nektek, akkor az a csajának fáj, sőt ilyenért a múltkor fel is hívott.
2015. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én is elmondanám a helyedben ezt a kis telefonhívást, azzal, hogy neked az ő boldogsága a fontos, nem akarsz köztük veszekedést szítani, bőven elég, ha veletek, a családjával tölti az ünnepet, vagy legalább egy részét, ŐT mindig szeretettel várjátok.

A párkapcsolati gondjait majd elintézi önállóan, elég nagyfiú már hozzá. Ez a kis szöveg viszont, ha jól adod elő, sokkal hatékonyabb, mint bármilyen torzsalkodás, vádaskodás, nemtetszés kifejezése. Nők vagyunk, finom eszközökkel operálunk.:-)

2015. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég csak szimplán megmondani a tényt, az értelmezését már bízd apádra.
2015. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva, ha a csaj ennyire pofatlan, akkor en vele beszelnek szemtol szemben, h ne usse bele az orrat abba, h Te az apaddal mikor mit csinaltok, hiszen Te alanya vagy, o meg az sem biztos, h hosszutavon vele marad. Szerintem ne apadat hozd olyan szorult helyzetbe, h neki kelljen valasztania, foleg ugy, h a csaj teged hivogat. Ha apam baratnoje ilyen lenne, elkuldenem a p***ba es leuvoltenem a fejet, h kussljon...ja, es kozolnem vele, h ne jojjon hozzank, m nem szivesen latott vendeg. Apamnak meg megmondanam, h sajnalom, h igy alakult, de a no tehet rola, hiszen o viselkedik felhaborito modon.
2015. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hivd át apukádat meg a barátnőjét és fakadj ki. olvass be a csajnak, apudnak meg mondd meg hogy olyan amatőr módon bukik a pénzére, hogy az már neked fáj. Ja, egy kérdés. Apukád es a baratnoje kozott mennyi a korkulonbseg?
2016. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!