Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem enged ki sehova?!

Anyukám nem enged ki sehova?!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 20 hónapja van egy barátom, és egy héten szeretnék minimum 2-3x találkozni vele, de anyukám nem engedi meg.. hetvégén láthatom csak mit csinálhatnék? Nagyon kevés

2015. dec. 9. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ő nem jöhet át hozzátok?
2015. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Felkelsz, elmész, közlöd hogy dolgod van/boltba mész/barátnőhöz mész/sportolni/futni/akármi... miért kell ehhez 17 évesen még engedély? Ha nem kedveli a barátod akkor gondolom van oka rá... ha meg nem is ismeri akkor hívd oda a barátod gyakrabban, hogy megismerje.
2015. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Valoszinu nem a baratoddal van baja, csak ugy van vele, hogy hetkozben inkabb tanulni kell.

Ha minden masodik napon az osszes szabadidodet vele akarod tolteni, akkor az mar lehet hogy meglatszana a tanulmanyaidon.


Nyugtasd meg, hogy nem a teljes szabadidorol lenne szo, csak este, mikor mar amugyis vegeztel a tanulassal, valoszinu eziranybol kene megkozeliteni.

2015. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából utálja, mert egyszer veszekedtek, akkor is azért, mert nem mehettem hozzá szilveszterkór.Tanulni tanulok, de nem látja, igaz a matek jegyeim rosszak
2015. dec. 9. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Hogy éltek így nemi életet hogy csak hétvégenként találkoztok?
2015. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát hétvegente
2015. dec. 9. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:

kozold vele,bogy delutan talalkozol vele.

èn kitűnővel vègeztem a gimiben,mègis kb 4-5alkalommal találkoztam a barátommal hetente. aki tanulni akar,az tanulni fog,akkor is,ha este 6-ra èr haza hètköznap.aki nem akar tanulni,az otthon ülhet 2-től is, mègse fog a fejèbe szállni a tudás.

ezt mondd meg neki..ès menj el a barátoddal. nehogy már 17 èvesen ne èrtsd meg,hogyha másnap nehèz nap lesz akkor nem mèsz vele.de ha másnap laza nap lesz,mièrt ne találkozhatnátok?

èn a barátod helyèben nem tolerálnám ezt.legalább hètköznap 1-2tali èletszerű lenne

2015. dec. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Javitsd fel a matekot legalabb negyesre, akkor nem lesz gond.
2015. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2015. dec. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!