Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja velem mindig...

Miért csinálja velem mindig ezt az anyám?

Figyelt kérdés

Mindig sok beadandót kell írnom az egyetemen és mindig kéri, hogy küldjem át. Soha nem volt rá egy jó szava sem, holott nem ért a szakterülethez, de elemzi és a hibát keresi benne.

Most lett nagyon elegem, mert így vizsgaidőszak előtt nagyon demotivál... Elküldtem neki egy esszét, ami minimum 3 maximum 6 oldalas kellett, hogy legyen témától függően. Az enyém 5 oldalas lett.

Rögtön felhívott, hogy ezt ő gy ahogy van visszadobná, mert nem 6 oldal, mondom wut... Kértem, hogy azért olvassa el. :D

Hát kár volt. Mindenbe belekötött, de tényleg. Miután végighallgattam és közben próbáltam neki mondani, hogy mi miért van így azt mondta, hogy ezt be se küldjem, mert egyes lesz, fogalmazni nem tudok és biztos, hogy a felhasznált irodalom sem szakirodalom, amit el sem olvastam, csak odabiggyesztettem.


Mi a baja velem, most komolyan????

21/L


2015. dec. 9. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes... én a helyedben nem küldeném át neki. Nem akarok rosszat mondani, de mindig ilyen kötekedő?
2015. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Általában ilyen, hogy az én dolgaimba mindig beleköt, bátyáméba soha, amikor tudom, hogy én sokkal pontosabb vagyok, mint ő.

Csak az okát nem értem a folytonos kritizálásnak.

2015. dec. 9. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy nagyjából úgy kezel téged, mint valami retardált óvodást, főleg, ha köze sincs a szakterülethez, miért jó neked ha belepofázik és osztja a hülyeséget? Kicsit próbálj már leszakadni róla így 21 évesen...
2015. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valszeg problémái vannak és tükre nem az esszéden jár az esze.
2015. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ö a tanárod?


Mert minden egyéb esetben nagyfokú hülyeség a részdröl neki (is) bemutatni a "házifeladatokat", ez kb 10 éves korig lehet jogos utána már nem.


Egyzserüen ne küldd el neki ezeket, semmi köze hozza, föként ha mindenbe beleköt.

2015. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem, legyen már annyi eszed, hogy nem küldöd el neki...
2015. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bébi, egyetemista korodban anyád ellenőrzi a leckéidet???

Nagyon el vagytok tévedve mind a ketten, hogy ezt a játékot játszátok...

2015. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!