Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz családi kapcsolat. Mi...

Rossz családi kapcsolat. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem tudom esette-e már valaki át hasonló helyzeten de nekem nagyon rosszul esik, hogy így tönkrement a kapcsolat.

Tehát Ukrajnában élünk és mindig is itt éltünk. Anya magyar, apa pedig ukrán, mind a két nyelvet anyanyelvi szinten beszélem. Valamint suliban tanulok angolul és oroszul is és azok is jól mennek.

Eddig gyakorlatilag semmi olyan dolog nem történt (tudtommal) ami miatt ez így alakulhatott volna de szüleim nagyon elhidegültek egymástól és mindent rajtam vezetnek le.

Valamelyik nap sikerült normálisan beszélnem apával és mondta, hogy anya mindig hamar ideges lesz még akkoris ha semmi nem történt és sajnálja hogy néha rám is kivetítette, anyával pedig ne foglalkozzak, majd ő megoldja. Azóta eltelt pár hónap, semmi nem változott, hacsak nem annyi hogy apával jobb lett a kapcsolatom. Volt amikor anya meg is ütött csak azért mert meg mertem kérdezni valamit. Múltkor is jöttem haza suliból, rögtön jött hogy hol jártam ennyi ideig. Megjegyzem csak 10 percet késtem, nem 1 órát és csak az egyik osztálytársamat kísértem haza. Nem hinném hogy ez akkora bűn lenne.


A lényeg hogy szeptemberben költöztünk a fővárosba, és csak romlott a helyzet. Anya folyton azzal jön hogy már megszokta azt a helyet ahol laktunk, minek költöztünk el. Pedig részben az ő ötlete is volt hogy eljöjjünk.

Vagy múltkor apa hazahozta az egyik ismerősének a kutyáját mert elmentek valahova 2 hétre és ha elkezdett ugatni anya teljesen idegbeteg lett és folyton összeveszett apával hogy minek kellett idehozni.


Arra viszont tisztán emlékszem hogy amikor 6 éves voltam, apa Oroszországban dolgozott, sokat voltam anyával és egyáltalán nem foglalkozott velem, mindig lepasszolt a nagyszüleimnek.


Egyébként a téliszünet alatt megyek egy Kijevtől 20 percre lévő településre egyik osztálytársamhoz. Tudom hogy anya nem engedne ezért nem tud róla de apának elmondtam és elengedett, és most már tényleg megpróbálja lerendezni ezt a dolgot.


Kicsit hosszú lett, szóval most itt be is fejezem mert a lényeg gondolom már lejött :) Csak már érzem hogy egyre kevésbé tudom ezt elviselni és azt hogy egy barátomat sem enged ide. Valamelyik nap nálunk volt az egyik barátom és tudom hogy anya minden zajra felébred, ezért gyakorlatilag suttogva beszéltünk egymással és még a filmet is úgy néztük hogy mi is alig hallottuk de anya hirtelen beront, hogy legyünk halkabban és miért oroszul nézzük a filmet miért nem ukránul és miért kell ilyen hangosan beszélni. Mindig mondtam neki hogy ha cs.sztetni akar és valamelyik barátom itt van akkor magyarul tegye, mert legalább nem érti, erre rávágta, hogy ha apával ukránul beszélek akkor vele is és pont.


Szóval tényleg nagyon nem értem miért viselkedik így és miért ilyen ellenséges velem.


17/f


2015. dec. 12. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Amugy anyuddal eddig is ilyen rossz volt a kapcsolatod vagy csak nemrég ota? Ha eddigis akkor anyád elegge hulye mast nem lehet ra mondani. Ha elválnak a szüleid akkor apudhoz Menj. A leirtak alapján eleg jofejnek tunik.
2015. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most azon kívül, hogy ezt kiírtad magadból, mit vársz? Ez a szüleid problémája.
2015. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
minek ez a kisregény
2015. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1; Régen annyira nem volt rá jellemző.


2; Amíg rám is kihatással van és velük élek addig igenis az én problémám is.


3; Ha nem tetszik nem kell sem elolvasni, sem válaszolni. Köszöntem.

2015. dec. 13. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Most durva leszek,de nem rossz szándékkal.

Mostanában elhidegültek egymástól a szüleid, hm.

Lehet anyukádnak egy jó dugás kellene,attól kitisztulnának a gondolatai,és nem lenne ennyire hisztis,a felgyülemlett feszültséget nem rajtad vezetné le.

Nem is baj,hogy elmész a szünetben egy haverhoz,hátha kettesben megtudják beszélni a szüleid a problémáikat és rendeződnek a dolgok. Ne hibáztasd magad, nem veled van a baj,nem a te hibád a kialakult helyzet!!!

2015. dec. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jo dugás kellene" beszarasxd
2015. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ez komoly :D

Az egyik leghatásosabb feszültség levezetés a szex.

Igazából utólag belátom, ezt nem kellett volna leírnom egy "gyereknek" az anyjáról.

Elnézést kérek tőled Kérdező!

2015. dec. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!