Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami megoldás? Nem...

Van valami megoldás? Nem birom már a mostoha anyám. -többi lent-

Figyelt kérdés

A mostohaanyám állandóan semmibenéz, le qrváz,és ehez hasonló...

mit tudnák ellene tenni? apám nem hisz nekem mert egész nap nincs itthon és nem látja hogy mi folyik itthon.. elegem van már belöle.. 15/l (bocsi a helyesirásért..)



2014. júl. 26. 06:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vedd fel a telefonoddal, amiket mond (úgy, hogy ő ne vegye észre), aztán mutasd meg apukádnak! Sajnállak, hogy ilyen mostohaanyád van. Kitartást, és csak ügyesen! ;)
2014. júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
kert, ásó van? probléma megoldva...
2014. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 szia! hát megpróbálom de nem hinném hogy érdekelné :/


#2 már a barátom is mondta ezt de ez nem megoldás.. vagyis nem normális megoldás

2014. júl. 26. 07:39
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

"tudnÉk", "ehHez" ugyebár... A többi hibádat nem is sorolom, kvázi egyetlen szót sem sikerült rendesen leírnod. A helyesírásért nem bocsánatot kell kérni, hanem helyesen kell írni, és kész. Semmivel sem több macera.


A lényeg mindenképp az lenne, hogy apukáddal beszélgess el rendesen, mást nem tehetnél.

2014. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

4eske

nem mindenki helyesírási szótárral a fejében jött a világra. hiába tudok helyesen irni kézzel, de interneten, telefonon meg ilyesmiken minek irjak úgy? ha megértik, hogy mit ir az ember az tökéletesen elég, és te megértetted, hogy a kérdező mit kérdezett.


ha nem jön be az amit az egyeske irt és a faterral se tudsz normálisan beszélni akkor szerintem legyél minél kevesebbet otthon. ha a fater megkérdezi hogy miért teszed ezt, akkor ha elmondod h mostoha miatt lehet jobban odafigyel rád. azt monddom próba cseresznye

2014. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 csak a te kioktatásod hiányzott a mai napomból! köszönöm...


#5 hagyd mindig vannak ilyenek akik direkt beszólnak hogy nekük jobblegyen...

amúgy ezzel kezdtem de ö nem kérdezett rá csak a mostohaanyám mégjobban mondta hogy biztos a kuncsaftjaimhoz járok...

2014. júl. 26. 08:37
 7/20 anonim ***** válasza:
akkor szólj vissza valamit neki
2014. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Legalább téged nem anyád k*rváz le ;)

1. beszélnék apukámmal

2. ha nem tenne semmit én visszapofáznék a mostohának. Ő vér szerint kicsodád? Senkid. Emberként meg egy tapló, aki azt hiszi bármit tehet veled, megalázhat. Az ilyen emberrel minek lennél kedves?

2014. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7 visszaszólok én de nem hat rá..

#8 eggyáltalán nem vagyok kedves már vele de ezért is kapom a lebaszást aputól..

2014. júl. 26. 08:59
 10/20 anonim ***** válasza:
ha lebasz a faterod, hogy miért nem vagy kedves akkor mondd neki, hogy "majd kedves leszek vele, ha ő is velem" vagy valami ilyesmit
2014. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!